Obrázek hotelu Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie

Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie

Star Star Star
Brazílie

Tříhvězdičkový hotel Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie se nachází v Brazílii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
v programu mj. Rio de Janeiro, vodopády Iguazú, Amazonie a Salvador da Bahia
levněji než loni 
ubytování v hotelech **** na trase
před odletem schůzka s průvodcem
1. den: Odlet z Prahy do Rio de Janeira (s přestupy). 2. den: Přílet do Rio de Janeira, transfer do hotelu. Ubytování. Nejprve odjedeme do čtvrti Cosme Velho a následně ozubnicovou železnicí pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Oběd. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Nocleh. 3. den: Individuální volno, koupání na pláži Copacabana či možnost účasti na dalších zajímavých fakultativních výletech. Nocleh v Rio de Jainero. 4. den: V dopoledních hodinách transfer na letiště a odlet k vodopádům Iguazú (v portugalštině se nazývají Iguacu). Transfer do hotelu. V odpoledních hodinách návštěva brazilské strany vodopádů. Naskytnou se nám nádherné panoramatické výhledy na hřmící vodopády. Nocleh. 5. den: Po snídani polodenní návštěva vodopádů z argentinské strany, kde se po lávkách dostaneme téměř pod vodopády s nezapomenutelným Garganta de Diablo (Ďáblovo hrdlo). Nocleh. 6. den: Snídaně. Transfer na letiště (s přestupem) do Manausu. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 7. den: Po snídani prohlídka Manausu, města, které je branou do Amazonie. Uvidíme nádherný operní dům Teatro Amazonas, slavnou tržnici Mercado Municipal z roku 1882 a mnoho výstavních paláců z dob kaučukových baronů. Nocleh v Manausu. 8. -9. den: Po snídani poplujeme lodí (2,5 hod), uvidíme soutok řek Negro a Solimoes, kde se mísí v neuvěřitelné délce 8 km tmavá se světle hnědou řeky Solimoes. Oběd. Možnost vlastního poznávání místní flóry a fauny. Navštívíme také místní komunitu indiánů a poplujeme na loďce k pozorování kajmanů. Večeře. Nocleh v lodge v Amazonii. 10. den: Po snídani transfer na letiště v Manausu a následný odlet do Salvador da Bahia, transfer do hotelu, ubytování, individuální volno k vlastnímu poznávání města. Nocleh. 11. den: Snídaně a následná prohlídka historické části Salvadoru da Bahia, bývalého hlavního města s nejlépe zachovalým koloniálním historickým centrem Brazílie, při níž nevynecháme čtvrť Pelourinho, uvidíme mnoho barokních kostelů, historické jádro s katedrálou a kostel Sao Francisco. Nocleh. 12. den: Snídaně. Individuální volno a během dne odlet do Prahy (s přestupy). 13. den: Přílet do Prahy.
· příplatek za jednolůžkový pokoj  10 990 Kč
•leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha – Rio de Jainero a zpět •místní přelety včetně tax a příplatků •10 noclehů v hotelech****, v Amazonii v lodge s plnou penzí • stravování dle programu •pozemní dopravu (autobus, minibus, loď) •služby česky mluvícího průvodce •vstupné dle programu • pojištění dle zákona 199/99 Sb.Cena nezahrnuje: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič).
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem. K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/do), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.  

Fotky

Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 1
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 2
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 3
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 4
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 5
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 6
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 7
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 8
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 9
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 10
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 11
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 12
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 13
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 14
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 15
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 16
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 17
Velký okruh Brazílií s návštěvou Amazonie – fotka 18