Obrázek hotelu 5denní Velikonoce na Valašsku v Beskydském hotelu Relax

5denní Velikonoce na Valašsku v Beskydském hotelu Relax

Star Star Star
Beskydy, Česká republika

Tříhvězdičkový hotel 5denní Velikonoce na Valašsku v Beskydském hotelu Relax se nachází v letovisku Beskydy, v České republice.

Dovolenou si můžete vybrat z 1 termín . Nejlevnější dovolená vychází na 5 999 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 5 999 Kč.

Nejlevnější nabídka
5 999 Kč
06.-10. 04. 2023, Vlastní – , Polopenze Zakoupíte přímo na cedok.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
cedok.cz
06. 04. - 10. 04. 2023 / 4 noci
Polopenze
5 999 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Oblíbený hotel klienty Čedoku Pobyty s polopenzí Venkovní i vnitřní bazén Nedaleko skanzenu "Valašského muzea v přírodě" Hotel vhodný pro všecny věkové kategorie Rožnov pod Radhoštěm V podhůří Beskyd na okraji malebného městečka Rožnova pod Radhoštěm, uprostřed lesoparku, v blízkosti světově proslulého skanzenu „Valašského muzea v přírodě“. Restaurace, kavárna, letní terasa, krytý bazén (9x 6m), relaxační centrum s bylinnými a uhličitými koupelemi, klasickými masážemi, saunou, fitcentrem. Dále k dispozici automatická kuželna se dvěma drahami, tenisový kurt, volejbalové hřiště, minigolf, stolní tenis. V hotelu je výtah. V okolí se nachází  golfové hřiště, jízdárna, Gibon park se spoustou atrakcí - lanové centrum, dětský park, aquazorb, zorb, trampolíny, minigolf aj. WiFi připojení zdarma. Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (pro dítě), s vlastním příslušenstvím, TV, balkon. Cena zahrnuje:4x ubytování s polopenzí Polopenze - snídaně bufetovým způsobem, večeře výběrem ze 3 jídel včetně moučníku od druhého dne pobytu. Koupání - krytý hotelový bazén (9x 6 m) Parkování - u hotelu zdarma, omezeně v garáži za poplatek 200 Kč/noc a stání, (nutno objednat předem a úhrada bude na místě), celkem v garáži stání pro 6 autMístní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místěPobyt se psem nebo kočkou - za poplatek 500 Kč/noc, úhrada na místě, nutno hlásit předemZdarma - krytý bazénCheck in - 14:00hod Check out - 10:00

Fotky

5denní Velikonoce na Valašsku v Beskydském hotelu Relax – fotka 1
5denní Velikonoce na Valašsku v Beskydském hotelu Relax – fotka 2
5denní Velikonoce na Valašsku v Beskydském hotelu Relax – fotka 3
5denní Velikonoce na Valašsku v Beskydském hotelu Relax – fotka 4
5denní Velikonoce na Valašsku v Beskydském hotelu Relax – fotka 5
5denní Velikonoce na Valašsku v Beskydském hotelu Relax – fotka 6