Obrázek hotelu Mesit

Mesit

Star Star Star
Beskydy, Česká republika

Tříhvězdičkový hotel Mesit se nachází v letovisku Beskydy, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Krásném prostředí Horní Bečvy
Aktivní dovolená
Pobyty s polopenzí
Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie
Horní Bečva
V CHKO Beskydy, ve svahu v kopci, v blízkosti zimních lyžařských středisek Sachova Studánka, Rališka, Pustevny, Soláň, Bumbálka, Bílá.
Restaurace, denní  bar, krytý bazén, sauna, whirlpool,  stolní tenis, biliár, šipky, tenisový kurt s osvětlením, volejbalové hřiště, dětský koutek, herna pro větší děti, venkovní hřiště s prolézačkami, pískovištěm, houpačkami a trampolínou, na objednávku masáže, manikúra, pedikúra, WiFi připojení v celém hotelu, výtah.
Jedno až třílůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, WC, vana, lednice, TV, trezor, WiFi. Jednolůžkové pokoje jsou se sprchovým koutem. Přistýlka je klasické lůžko. Možnost ubytování v rekonstruovaných pokojích za příplatek.
Běžky – v okolí jsou vhodné terény, zejména hřebenovky Vsetínských vrchů a Beskyd. Sjezd - v okolí 2 km 2 lyžařská střediska s technickým zasněžováním a večerním osvětlením - Rališka se sedačkovou lanovkou a Ski areál Sachova Studánka, další možnosti ve Ski areálu Pustevny (cca 15 km), Ski areál Bílá (cca 10 km)
Polopenze bufetovým způsobem
Koupání - krytý bazén s venkovní terasou v hotelu (8x 4 m), přehrada Horní Bečva (800 m)
Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě Poplatek za psa/kočku - 400,- Kč/noc, úhrada na místě po dohoděZdarma:Hotelový bazénStolní tenis a šipkyparkování u hoteluNástup na pobyt od 14:00 hod Ukončení pobytu v 10:00 hod

Fotky

Mesit – fotka 1
Mesit – fotka 2
Mesit – fotka 3
Mesit – fotka 4
Mesit – fotka 5
Mesit – fotka 6
Mesit – fotka 7
Mesit – fotka 8
Mesit – fotka 9
Mesit – fotka 10
Mesit – fotka 11

Mapa

Booking.com