Obrázek hotelu 4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky

4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky

Star Star Star
Jeseníky, Česká republika

Tříhvězdičkový hotel 4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky se nachází v letovisku Jeseníky, v České republice.

Dovolenou si můžete vybrat z 1 termín . Nejlevnější dovolená vychází na 7 990 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 7 990 Kč.

Nejlevnější nabídka
7 990 Kč
07.-10. 04. 2023, Vlastní – , Polopenze Zakoupíte přímo na cedok.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
cedok.cz
07. 04. - 10. 04. 2023 / 3 noci
Polopenze
7 990 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Velikonoční wellness balíček Zdarma vstup do hotelového wellness Aktivní pobyt v srdci Jeseníků  Bohatá polopenze v ceně Malá Morávka - Karlov pod Pradědem 15 km západně od Bruntálu podél silnice do Karlovy Studánky, na okraji horské obce Karlov pod Pradědem, v nadmořské výšce 720 m. Restaurace a bar, venkovní zahrádka, terasa.Sportovní zázemí - vnitřní vyhřívaný bazén, malý whirlpool u bazénu, tělocvična pro sálové hry se sportovním vybavením, profesionální posilovna, bowling, stolní tenis. Novinka – nový hotelový wellness komplex, vnitřní i venkovní část s celoročním provozem. Vnitřní část – Whirlpool, Jacuzzi, parní, finská a infra sauna, nová venkovní část – bio sauna, vířivka, finská sauna a unikátní přírodní ochlazovací jezírko přímo v lese, odpočívárna a masáže. Lanové centrum s dětským hřištěm před hotelem, trampolína, venkovní atrakce pro děti, workout hřiště, venkovní ohniště, půjčovna horský kol, WiFi, dětská herna, hotelový výtah. Nově zmodernizované pokoje, které jsou vybaveny sprchou, WC, TV LED 32, malá lednice, trezor, fén.K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje Classic, dále pokoj Superior s možností přistýlky, který je navíc vybaven setem na přípravu kávy a čaje a dále pokoje Comfort s možností dvou přístýlek pro rodiny. Wellness Velikonoce 2023 cena zahrnuje : 3x ubytování v pokoji Classik 3x polopenzevstup do hotelového bazénu a malého whirlpool (mimo vyhrazené hodiny) vstup do hotelového wellness vnitřní i venkovní část(mimo vyhrazené hodiny, bezplavková zóna, dle aktuální provozní doby)vstup do posilovny vstup na vybraná sportoviště. Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu  Koupání - vnitřní vyhřívaný bazén (6 x 16 x 1,4 m)ZDARMA tělocvična, posilovna, tenis a badminton Parkování  - u hotelu zdarmaZdarma - krytý vyhřívaný bazén, malý whirlpool, profesionální posilovna, tělocvična, tenis a badminton, venkovní hřiště a WiFiPobyt se psem - přítomnost domácích zvířat je možná za poplatek ve vyhrazených pokojích, pouze s 1 psem malé rasy a s platným očkovacím průkazem (k dispozici cca 4 pokoje), větší plemena po dohodě s recepcí, poplatek 270,-Kč /noc Dítě do 3 let za poplatek 200,- Kč/nocMožnost zapůjčení županu - 50,- Kč/ pobytCheck in ve 14:00 hod Check out v 10:00 hod

Fotky

4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 1
4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 2
4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 3
4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 4
4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 5
4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 6
4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 7
4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 8
4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 9
4denní Velikonoční wellness v hotelu Kamzík Jeseníky – fotka 10