Obrázek hotelu Latrán

Latrán

Star Star Star Star
Jižní Čechy, Česká republika

Čtyřhvězdičkový hotel Latrán se nachází v letovisku Jižní Čechy, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Romantický boutique hotel přímo v centru Krumlova
Atmosféra měšťanských domů
Výhodné výchozí místo na výlety
Na místě nabídka výletních programů
Český Krumlov
Hotel Latrán se nachází v centru Českého Krumlova, jen 500 metrů od státního hradu a zámku Český Krumlov, zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí kavárnu a prostorné pokoje v historickém stylu s vlastní koupelnou, dřevěnými stropními trámy, dřevěnou podlahou a barevnými tapiseriemi.Hotel Latrán stojí 150 metrů od autobusové zastávky Špičák, 1,5 km od vlakového nádraží, 30 km od vodní nádrže Lipno a sjezdovek a 28 km od barokní vesnice Holašovice, zapsané na seznamu UNESCO.
Hotel nabízí hostům celkem 14 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. V objektu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). Součástí hotelu je Hostinec Depo, který nabízí českou kuchyni a jako jediný ve městě tankové plzeňské pivo.
Jednolůžkové - čtyřlůžkové pokoje (některé s možností přistýlky) se sprchou nebo vanou a WC, TV/SAT, lednička, Wi-Fi, fén, trezor, telefon,elektronický bezpečnostní zámek.
Snídaně
Místní poplatek - není zahrnut v ceně ubytování (úhrada na místě)Příjezd  15-20.00 hod.Odjezd do 11.00 hod.

Fotky

Latrán – fotka 1
Latrán – fotka 2
Latrán – fotka 3
Latrán – fotka 4
Latrán – fotka 5

Mapa

Booking.com