Obrázek hotelu Záviš z Falkenštejna

Záviš z Falkenštejna

Star Star Star Star
Jižní Čechy, Česká republika

Čtyřhvězdičkový hotel Záviš z Falkenštejna se nachází v letovisku Jižní Čechy, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Výhodné pobytové balíčky
V okolí různorodé aktivity
Oblíbený hotel v historickém objektu
Hluboká nad Vltavou
Hotel leží přímo v centru Hluboké nad Vltavou, jež je jedním z nejkrásnějších koutů nejen Jihočeského kraje.
Nekuřácká restaurace s dětským koutkem (zde je k dispozici mikrovlnná trouba), kuřácká restaurace, zastřešená venkovní terasa, letní terasa a vinárna Šatlava. V hotelu je výtah. Možnost využití wellness v sousedním hotelu. Nedaleko (cca 500 m) je bowling, golf, tenis, dále sportovní areál – fotbalové a volejbalové hřiště, minigolf, dětský areál apod. 
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, WC, sprcha, vysoušečem vlasů, telefonem, TV/SAT, WiFi, minibar, trezor, rychlovarná konvice, apartmány mají vanu. Všechny pokoje jsou nekuřácké. K dispozici jsou i dva bezbariérové pokoje.
PRODLOUŽENÝ VÍKEND – 3 noci Program - 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 3x snídaně formou bufetu, 1x návštěva ZOO Ohrada, 1x dvouhodinový vstup do lázní Aurora Třeboň, zapůjčení kol po celou dobu pobytuROMANTIICKÝ POBYT – 2 noci Program - 2x ubytování v romanticky vyzdobeném pokojii, 2x snídaně formou bufetu, láhev sektu, 2x romantická večeře v hotelové restauraci Šatlava, lahev sektu,1x prohlídka Státního zámku Hluboká nad Vltavou, 1x 25-ti minutová relaxační masážTÝDEN U ZÁVIŠE – 7 nocí Program - 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 7x snídaně formou bufetu, 2x servírovaná večeře, 1x káva a zákusek,prohlídka ZOO Ohrada (1 km od hotelu Záviš), prohlídka Státního zámku Hluboká nad Vltavou, v letním období neomezený vstup do venkovního aquaparku Hluboká, v zimním období 1x dvouhodinový vstup do lázní Aurora Třeboň, zapůjčení kol po celou dobu pobytu.DEGUSTAČNÍ A RELAX POBYT - 3 noci - v období 01.09.-20.12. a 02.01.-31.03.Program - 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 3x snídaně formou bufetu, 1x servírovaná čtyřchodová degustační večeře s láhví vína vinařství Hruška, 1x prohlídka Státního zámku Hluboká nad Vltavou, 1x dvouhodinový vstup do lázní Aurora Třeboň, 1x 25minutová relaxační masáž ODPOČINEK NA JIHU - 2 noci v období 1.10.-31.03. mimo Vánoc a SilvestraProgram -  2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, 2x snídaně formou bufetu, 1x servírovaná večeře, 1x káva a zákusekLÉTO NA HLUBOKÉ - 4 noci v období 01.06.-30.09.Program - 4x ubytování ve doulůžkovém pokoji, 4x snídaně formou bufetu, 2x servírovaná večeře, 1x návštěva ZOO Ohrada, 1x návštěva Zrcadlového labyrintu a Muzea voskových figurín v Českém Krumlově, neomezený vstup do venkovního aquaparku Hluboká, zapůjčení kol po celou dobu pobytu.
Dle programu
Koupání - Aquapark (cca 500 m) - dva bazény, protiproud, tobogán, skluzavky a vířivky
Parkování - na hotelovém parkovišti zdarmaMístní poplatek - není zahrnut v ceně, platba na místěCheck-in: od 14,00 — v případě možného příjezdu po 19. hodině nutno nahlásit předem Check-out: do 11,00

Fotky

Záviš z Falkenštejna – fotka 1
Záviš z Falkenštejna – fotka 2
Záviš z Falkenštejna – fotka 3
Záviš z Falkenštejna – fotka 4
Záviš z Falkenštejna – fotka 5
Záviš z Falkenštejna – fotka 6
Záviš z Falkenštejna – fotka 7
Záviš z Falkenštejna – fotka 8
Záviš z Falkenštejna – fotka 9
Záviš z Falkenštejna – fotka 10
Záviš z Falkenštejna – fotka 11
Záviš z Falkenštejna – fotka 12
Záviš z Falkenštejna – fotka 13
Záviš z Falkenštejna – fotka 14
Záviš z Falkenštejna – fotka 15
Záviš z Falkenštejna – fotka 16
Záviš z Falkenštejna – fotka 17