Obrázek hotelu Skanzen

Skanzen

Star Star Star
Jižní Morava, Česká republika

Tříhvězdičkový hotel Skanzen se nachází v letovisku Jižní Morava, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Výhodná poloha pro turistiku (Buchlov, Buchlovice, Velehrad)
Součást turistického komplexu Skanzen Modrá
Archeoskanzen, Živá voda, Centrum Slováckových tradic
Přírodní biotop v areálu Živé vody
Modrá - Velehrad
Hotel je součástí turistického komplexu Skanzenu Modrá, který se skládá z Archeoskanzenu Modrá, expozice sladkovodních ryb Živá voda a Centra Slováckých tradic spolu s hotelem Skanzen. Má výhodnou polohu pro turistiku a za poznáním krás Slovácka - Velehrad-národní kulturní památka, hrad Buchlov, zámek v Buchlovicích, památník Velké Moravy ve Starém Městě, rozhledna Brdo aj. Centrum slováckých tradic nabízí možnost prohlídky unikátní pálenice, expozice Moravského zemského muzea, sušárny ovoce, výstavu vín Slovácké vinařské podoblasti s možností degustace z vinných automatů.
Restaurace s letní terasou, kavárna, vinotéka s možností degustace z vinných automatů, prodejna výrobků sušárny ovoce a produktů pálenice, expozice Moravského zemského muzea, dětské hřiště s pískovištěm a bludištěm, k odpočinku a relaxaci masáže (klasické, lymfatické, baňkování, lávové kameny, masáže zad, rituál pro unavené nohy aj.), zapůjčení silničních koloběžek, místnost na uskladnění kol, non-stop recepce, zdarma dětská postýlka (na vyžádání). Expozice terarijních zvířat v Depandanci Skanzen.
Hotel - dvou až čtyřlůžkové pokoje s vl. příslušenstvím (sprcha nebo vana a WC), SAT/TV, WiFi, některé s možností přistýlky, v hotelu k dispozici i bezbariérový pokoj vč. bezbariérového přístupu do hotelu (pokoj na vyžádání)Depandance (cca 150 m) - dvou až čtyřlůžkové pokoje s vl. příslušenstvím (sprcha nebo vana, WC), WiFiHotelové pokoje i pokoje v dependance jsou nekuřácké.
Snídaně formou bufetu, fakultativně doplatek na polopenzi nebo plnou penzi. Hotel nabízí jídla regionální a mezinárodní kuchyně.
Koupání - přírodní biotop v areálu Živé vody přímo za hotelem, koupaliště i aquapark v okolí
Parkování - v bezprostřední blízkosti hotelu na monitorovaném parkovištiPobyt se psem - žádné domácí zvíře v hotelu není povolenoCheck in: od 14.00Check out: do 10.00

Fotky

Skanzen – fotka 1
Skanzen – fotka 2
Skanzen – fotka 3
Skanzen – fotka 4
Skanzen – fotka 5
Skanzen – fotka 6
Skanzen – fotka 7
Skanzen – fotka 8
Skanzen – fotka 9
Skanzen – fotka 10
Skanzen – fotka 11
Skanzen – fotka 12
Skanzen – fotka 13
Skanzen – fotka 14
Skanzen – fotka 15

Mapa

Booking.com