Obrázek hotelu 4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač

4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač

Star Star Star Star
Střední Morava, Česká republika

Čtyřhvězdičkový hotel 4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač se nachází v letovisku Střední Morava, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Velkonoční balíček s polopenzí a procedurami
Komfortní ubytování a prvotřídní služby
Luxusní wellness ve stylu starořímských lázní
Wellness terasa s venkovními whirlpooly
Zážitková gastronomie ve vyhlášené Francouzské restauraci
Noční klub s noblesou první republiky
Luhačovice
Nachází se přímo v centru lázeňského města a po rozsáhlé a nákladné rekonstrukci navazuje na svou tradici stylového a noblesního hotelu v Luhačovicích. Dvě propojené budovy – dva světy. To je luxusní hotelový komplex Alexandria. Hlavní budova nabízí pokoje ve stylu 30. let minulého stol. Nová, moderní hotelová část reprezentuje současnou generaci nejmodernějších evropských lázní. Dvě podlaží wellness centra jsou velkoryse řešena ve stylu starořímských lázní. Obě patra jsou propojena prosklenným panoramatickým výtahem.
K dispozici je stylová Francouzská restaurace, noční klub s atmosférou první republiky, největší a nejmodernější hotelové wellness centrum v Luhačovicích – v rámci ubytování lze volně využívat bazén s protiproudem, masážními tryskami a masážní hlavicí, nový venkovní whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna) ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, fitness. Z tradičních lázeňských procedur jsou nabízeny minerální koupele v přírodní léčivé uhličité vodě, hydromasáže a uvolňující masáže.
 Dvoulůžkové pokoje s koupelnou, SAT/TV, WiFi, telefon, minibar, trezor, fén, župan, některé pokoje s klimatizací
Velikonoční wellness víkedn na 3 noci zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí formou bufetu 1x velikonoční hodování na Velikonoční neděli (sváteční brunch formou bufetu s neomezenou konzumací velikonočních a regionálních jídel za doprovodu cimbálové muziky) 1x velikonoční výslužka  1x relaxační koupel (15 min.)  1x jarní detoxikační masáž (25 min.)  volný vstup do wellness – bazén, whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět (laconium, parní, bylinková a solná lázeň, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna), relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny  volný vstup do fitness centra zapůjčení županu hotelové pantofle denně pitná kúra luhačovických minerálních vod 
Polopenze – snídaně i večeře formou bufetu v hotelové restauraci, oběd výběrem v místě a la carte ve Francouzské restauraci
Koupání - vlasntí krytý bazén s protiproud, masážními tryskami a masážní hlavicí
Parkování - kryté parkoviště cca 100 m od hotelu – za poplatekLázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místěNástup na pobyt - od 14.00 hod. (polopenze), od 11.00 hod. (plná penze), uvolnění pokoje poslední den do 9.00 hod.Pobyt se psem - není možný pobyt s domácím zvířetemV lázeňských hotelech a penzionech není dovoleno kouřit.Pobyty nejsou určeny dětem do 12 let. Starší děti 12 let mohou využívat služeb wellness centra pouze v doprovodu dospělé osoby. Na pobyty dětí se nevztahují žádné slevy.

Fotky

4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 1
4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 2
4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 3
4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 4
4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 5
4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 6
4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 7
4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 8
4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 9
4denní Velikonoční wellness víkend v hotelu Alexandria Luhač – fotka 10