Obrázek hotelu Depandance hotelu Srní

Depandance hotelu Srní

Star Star Star
Šumava a Pošumaví, Česká republika

Tříhvězdičkový hotel Depandance hotelu Srní se nachází v letovisku Šumava a Pošumaví, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Oblíbená turistická a cykloturistická oblast
ZDARMA bazén v hlavní budově
20% sleva na sportoviště
Zvýhodněné pobyty pro seniory
Slevy za včasný nákup do 60 dní před nástupem
Srní
V horském prostředí, v centrální části Národního parku Šumava, v centru rekreačního střediska Srní. Hotel s depandancí jsou od sebe vzdáleny 200 m.
Restaurace, společenský sál, stolní tenis, internet, garáže, sportovní hala nabízí umělý povrch s lajnováním na různé sporty (badminton, volejbal, tenis, futsal, florbal, basketbal) a lezeckou stěnu. Dále je v přidružených prostorách M-squash (ricochet), fitness s kardiozónou, multi-sportovní simulátor VISUAL SPORTS (golf, fotbal, hokej, baseball, americký fotbal, ragby, basketbal, kriket, pro děti vybíjenou příšerek a pouťovou střelnici s míčkem), a laserovou střelnici.K dispozici je výtah. Hosté ubytovaní v dependanci mohou využívat hotelových služeb hotelu Srní vzdáleném 200m od depandance (bazén, pára, sauna – v ceně, ostatní za úhradu na místě), dětský koutek, WiFi zdarma, půjčovna a úschovna kol.
Nově rekonstruované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, některé mají balkon. Přistýlka je rozkládací křeslo nebo pohovka. Na pokojích vlastní příslušenství, rádio, SAT/TV, telefon.
POBYTY PRO SENIORY OD 55 LET Ve vybraných termínech cenově zvýhodněné pobyty s polopenzí od neděle do pátku (možnost prodloužení za zvýhodněné ceny). Během pobytu zdarma bazén v hotelu Srní, zvýhodněný poplatek za psa (50%)Podmínku musí splňovat alespoň jedna osoba a pobyt je možný také s účastí vnoučat.Na tyto pobyty se nevztahuje sleva za včasný nákup
Běžky – v okolí jsou upravované běžecké tratěSjezd – Ski areálu v Kašperských Horách nebo na Kvildě - cca 14 km
Polopenze - snídaně i večeře jsou bufetovým způsobem. V případě malé obsazenosti se hosté stravují v hotelu Srní.   V ceně vánočního pobytu je gala bufet, winter bar, přípitek a dáreček. V ceně silvestrovského pobytu je program, gala bufet, půlnoční bufet, winter bar, přípitek, dáreček.
Koupání - 25 m dlouhý - plavecký bazén v hotelu Srní
Nástup na pobyt - po 15.00 hod Ukončení pobytu – do 10.00 hod.Parkování - u hotelu za poplatek Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místěDětská cena - platí pro děti od 2 do 11,9 let. Děti do 12 let na přistýlce mají ubytování  zdarma, hradí jen stravu. Děti do 2 let mají ubytování na přistýlce zdarma včetně stravy.ZDARMA bazén, sauna/pára, stolní tenis, dětská herna, zapůjčení trekingových holí, kol, běžeckých lyží v hotelu Srní20% sleva na celé sportoviště - lezecká stěna, sportovní hala, M-SQUASH, visual sporty a laserová střelnicePes - za poplatek 400,- 450,-Kč (v zimním období) na noc - platba na místě.

Fotky

Depandance hotelu Srní – fotka 1
Depandance hotelu Srní – fotka 2
Depandance hotelu Srní – fotka 3
Depandance hotelu Srní – fotka 4
Depandance hotelu Srní – fotka 5
Depandance hotelu Srní – fotka 6
Depandance hotelu Srní – fotka 7
Depandance hotelu Srní – fotka 8
Depandance hotelu Srní – fotka 9
Depandance hotelu Srní – fotka 10

Mapa

Booking.com