Obrázek hotelu Srní

Srní

Star Star Star Star
Šumava a Pošumaví, Česká republika

Čtyřhvězdičkový hotel Srní se nachází v letovisku Šumava a Pošumaví, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
ZDARMA bazén - plavecký
20% sleva na sportovní halu v depandanci
Zvýhodněné pobyty pro seniory 55+
Slevy za včasný nákup 60 dní před nástupem
Srní
V horském prostředí, centrální části Národního parku Šumava, v centru oblíbeného rekreačního střediska Srní. Hotel s depandancí jsou od sebe vzdáleny 200 m.
Restaurace, jídelna, snack bar, salonek, krytý vyhřívaný bazén s bezbariérovým vstupem (25 x 12,5 m), sauna, pára, bowling, turistické hole, stolní tenis, dětský koutek, půjčovna běžeckých lyží, úschovna lyží. K dispozici je výtah. Sportovní hala v depandanci nabízí umělý povrch s lajnováním na různé sporty (badminton, volejbal, tenis, futsal, florbal, basketbal) a lezeckou stěnu. Dále je v přidružených prostorách M-squash (ricochet), fitness s kardiozónou, multi-sportovní simulátor VISUAL SPORTS (golf, fotbal, hokej, baseball, americký fotbal, ragby, basketbal, kriket, pro děti vybíjenou příšerek a pouťovou střelnici s míčkem), a laserovou střelnici.
Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou a vlastním příslušenstvím, s balkonem nebo bez. Třílůžkové apartmány (suite) s přistýlkou mají balkon. Přistýlka je rozkládací křeslo nebo pohovka. Na pokojích je rádio, TV/SAT, minibar, trezor, telefon.
POBYTY PRO SENIORY OD 55 LETVe vybraných termínech od neděle do pátku (s možností prodloužení) - cenově zvýhodněné pobyty s polopenzí. Přítomnost psa možná za zvýhodněnou cenu (50 %).Alespoň 1 osoba musí podmínku splňovat a pobyt je možný také s účastní vnoučat.Na tyto pobyty se nevztahuje sleva za včasný nákup
Běžky – v okolí jsou upravované běžecké tratěSjezd – Ski areálu v Kašperských Horách nebo na Kvildě - cca 14 km
Polopenze -  snídaně i večeře formou bufetu24.12. - gala bufet, winter bar, přípitek, dáreček31.12. - program, gala bufet, půlnoční bufet, winter bar, přípitek, dáreček
Koupání - plavecký bazén v hoteluSportovní vyžití - v depandanci - multi sportovní hala
Parkování - u hotelu za poplatek - úhrada na místěMístní poplatky - nejsou zahrnuty v ceně pobytu - úhrada na místěDětská cena - platí pro děti od 2 do 11,9 let. Dítě do 12 let na přistýlce má ubytování  zdarma, hradí pouze večeře. Děti do 2 let na přstýlce mají ubytování včetně stravy zdarma. Pes - za poplatek 450,-Kč na noc - platba na místě (u pobytů pro seniory 50%). Nástup na pobyt - po 15.00 hod Ukončení pobytu – do 10.00 hod.

Fotky

Srní – fotka 1
Srní – fotka 2
Srní – fotka 3
Srní – fotka 4
Srní – fotka 5
Srní – fotka 6
Srní – fotka 7
Srní – fotka 8
Srní – fotka 9
Srní – fotka 10
Srní – fotka 11
Srní – fotka 12
Srní – fotka 13
Srní – fotka 14
Srní – fotka 15
Srní – fotka 16
Srní – fotka 17
Srní – fotka 18
Srní – fotka 19
Srní – fotka 20
Srní – fotka 21
Srní – fotka 22
Srní – fotka 23
Srní – fotka 24
Srní – fotka 25
Srní – fotka 26
Srní – fotka 27
Srní – fotka 28

Mapa

Booking.com