Obrázek hotelu Kraskov

Kraskov

Star Star Star Star
Východní Čechy, Česká republika

Čtyřhvězdičkový hotel Kraskov se nachází v letovisku Východní Čechy, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Velmi kvalitní ubytování
Venkovní a vnitřní bazén
Sportovní vyžití pro děti i dospělé
Zastřešená terasa s posezením
Sauna, pára, 2 whirlpooly
Třemošnice
Leží poblíž stejnojmenné obce v Železných horách, 4 km od Sečské přehrady
Restaurace, zastřešená terasa, kavárna, kulečník, WiFi, vnitřní a venkovní bazén, fitness s posilovnou, indoorová hřiště, 2 whirpooly, sauna, pára, 2 bowlingové dráhy, 2 tenisové kurty, minigolf, horolezecká stěna pro děti, venkovní posilovna pro seniory, dětský koutek a dětské hřiště, půjčovna loděk, možnost úschovy kol, nedaleký rybník.
Dvoulůžkové pokoje - některé s možností přistýlky a některé pokoje s klimatizací a některé s balkonem, WC, sprcha, TV/SAT, WiFi zdarma, minibar, elektronický trezor, fén. Zapůjčení zdarma: dětská postýlka, dětské židle, osuška, žehlička a žehlící prkno.Možnost zajištění rodinných pokojů a Junior suit a chatek, které jsou vhodné pro rodiny. Jsou vybaveny malou kuchyňkou, WC a koupelnou, jsou až pro 5 osob, bez klimatizace. Chatka má dvě ložnice pro 2 a 3 osoby.
Vánoční pobyt 3 noci – 4 noci program: ubytování v luxusním designovém pokoji ve čtyřhvězdičkovém hotelu, ochutnávka vánočního cukroví na pokoji,  3x snídaně formou bufetu, 2x večeře formou bufetu + welcome drink, 1x slavnostní Štědrovečerní večeře s přípitkem – čtyřchodové menu, hudební večer (25. 12.), neomezený vstup do hotelového wellness, fitness a tělocvičny, dárek na pokoji
Snídaně a večeře formou bufetu, při malém počtu servírované
Koupání - venkovní i vnitřní bazén, vnitřní bazén včetně sauny a whirlpool - hodina za pobyt zdarma. Další hodina za 100,-Kč na osobu.
Parkování - na pozemku hotelu zdarmaMístní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu, úhrada na místěVnitřní bazén včetně sauny a whirlpool - hodina za pobyt zdarma. Další hodina za 100,- Kč na osobu.Check in mezi 14:00-22:00 hod.Check out do 10:00 hod.

Fotky

Kraskov – fotka 1
Kraskov – fotka 2
Kraskov – fotka 3
Kraskov – fotka 4
Kraskov – fotka 5
Kraskov – fotka 6
Kraskov – fotka 7
Kraskov – fotka 8
Kraskov – fotka 9
Kraskov – fotka 10
Kraskov – fotka 11
Kraskov – fotka 12
Kraskov – fotka 13
Kraskov – fotka 14
Kraskov – fotka 15
Kraskov – fotka 16
Kraskov – fotka 17
Kraskov – fotka 18
Kraskov – fotka 19
Kraskov – fotka 20

Mapa

Booking.com