Obrázek hotelu Penzion Skály

Penzion Skály

Star Star Star
Východní Čechy, Česká republika

Tříhvězdičkový hotel Penzion Skály se nachází v letovisku Východní Čechy, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Turistika, cykloturistika
Běžkové i sjezdové lyžování 
Zdravé životní prostředí pro rekreaci 
Aquapark Kudowa Zdroj v Polsku
Teplice nad Metují
Rodinný penzion se nachází v atraktivní chráněné oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalního města (cca 200 m), na horním toku řeky Metuje. Cyklostezka spojuje Teplice nad Metují přímo s Adršpachem.
Jídelna, letní terasa,  úschovna lyží, penzion je nekuřácký, výtah není k dispozici, ve stráni nad penzionem je dětské hřiště (pískoviště, houpačky, skluzavka), koš na basketbal, ruské kuželky, možnost opékání na ohništi, v místě a okolí - půjčovna kol (možná úschovna vlastních kol), tenis, volejbal, minigolf, možnost jízdy na koních, vyhlídkové lety.
Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a čtyřlůžkový pokoj, který tvoří dva dvoulůžkové pokoje, jeden s možností přistýlky, na všech pokojích je vana nebo sprcha, WC, TV. Možnost vyžádání bezbariérového pokoje.
Běžky - podmínky pro běžkové lyžování v okolíSjezd - nejbližší zasněžovaná sjezdovka s lyžařským vlekem cca 400 m, další možnosti sjezdového lyžování s umělým zasněžováním v Radvanicích a Petříkovicích
Nástup na pobyt - 15.00 - 19.00 hod.
Bez stravy. Možnost příplatku za snídaně fakultativně.
Parkování - na nehlídaném parkovišti u penzionu zdarmaMístní poplatky - nejsou zahrnuty v ceně pobytu, úhrada na místěDětská cena - platí pro děti od 0 do 10 let za předpokladu, že jsou na pokoji min 2 dospělé osobyDětská postýlka - za poplatek 200,- Kč /noc, na zpětné potvrzení

Fotky

Penzion Skály – fotka 1
Penzion Skály – fotka 2
Penzion Skály – fotka 3
Penzion Skály – fotka 4
Penzion Skály – fotka 5
Penzion Skály – fotka 6
Penzion Skály – fotka 7
Penzion Skály – fotka 8
Penzion Skály – fotka 9

Mapa

Booking.com