Obrázek hotelu Mlýnhotel I

Mlýnhotel I

Star Star Star
Vysočina, Česká republika

Tříhvězdičkový hotel Mlýnhotel I se nachází v letovisku Vysočina, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Turistika, cykloturistika
Vhodné pro rodiny s dětmi
K dispozici služby celého komplexu Mlýnhotel I a II
Aquapark Vodní ráj v Jihlavě (cca 6 km)
Vílanec u Jihlavy
V srdci Českomoravské Vysočiny, 6 km od Jihlavy, sídla ekologicky nejčistšího regionu ČR. Je součástí komplexu dvou budov Mlýnhotel 1 (hlavní budova) a Mlýnhotel 2 (depandance), od sebe vzdálených cca 150 m přes silnici. Ubytovaní hosté mohou využívat služeb celého komplexu.
Mlýnhotel I - stylová restaurace, lobby-bar s galerií a krbem, venkovní posezení s obsluhou, bowling, venkovní dětský koutek se skluzavkou, pískoviště, houpačka, v červenci a srpnu pravidelné programy pro děti,  úschovna vlastních kol (zdarma) a půjčovna kol (za poplatek), Wi-Fi zdarma, tenisový areál – 4 antukové kurty, možnost zajištění trenéra
Mlýnhotel I - dvou a třílůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, telefon. Na vyžádání čtyřlůžkové pokoje.
Polopenze - snídaně formou bufetu, při menším počtu ubytovaných ve formě částečného bufetu s doobjednáním hlavních snídaňových jídel, večeře formou menu (polévka, hlavní jídlo - výběr ze 3 variant, dezert)
Tenisové kurty, bowling s animací, stolní tenis, stolní fotbal.Aquapark „Vodní ráj“ v Jihlavě (cca 6 km) s množstvím atrakcí a tobogány, přírodní  koupání v okolí.
Parkování - na vlastním pozemku bez poplatkuMístní poplatek se nehradíDětská postýlka za příplatekHotel neakceptuje domácí mazlíčky.Check in ve 14:00 hod Check out v 10:00 hod 

Fotky

Mlýnhotel I – fotka 1
Mlýnhotel I – fotka 2
Mlýnhotel I – fotka 3
Mlýnhotel I – fotka 4
Mlýnhotel I – fotka 5
Mlýnhotel I – fotka 6
Mlýnhotel I – fotka 7
Mlýnhotel I – fotka 8

Mapa

Booking.com