Obrázek hotelu 3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica

3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica

Star Star Star Star
Západní Čechy, Česká republika

Čtyřhvězdičkový hotel 3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica se nachází v letovisku Západní Čechy, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
2x ubytování s polopenzí
1x masáž a 1x koupel v ceně pobytu
Volný vstup do nového wellness centra
Welcome drink
Karlovy Vary
 Nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností a zajímavostí malebného lázeňského města.
Celý komplex tvoří pět budov propojených v komplex Astoria a 300 metrů vzdálená dependance Art Deco Wolker. Všechny budovy se nacházejí v městské památkové zóně, Art Deco Wolker je navíc nemovitou kulturní památkou.Rehabilitační a léčebné programy probíhají pod dohledem zkušeného lékařského personálu. K léčebným a relaxačním účelům slouží vybudovaný balneoprovoz, ve kterém je využívána minerální voda, bazén, a další velká škála léčebných procedur.
Hotel Astoria nebo dependance Art Deco Wolker:  jedno a dvoulůžkové nekuřácké pokoje s příslušenstvím, TV/SAT, chladnička, telefon, rádio, trezor, WiFi zdarma, některé pokoje mají výhled na Mlýnskou kolonádu (Comfort Plus).Dependance Art Deco Wolker je od hlavní budovy Astoria vzdálená 300 m a hosté musí na všechny služby docházet do hlavní budovy.
Welcome drink – v restauraci při večeři – karlovarský 13.pramen - Becherovka 2 x ubytování v pokoji kategorie Comfort (ASTORIA) nebo Comfort Plus (Art Deco WOLKER) 2 x snídaně formou teplého a studeného bufetu 2 x večeře formou teplého a studeného bufetu, vč. kávy, čaje, vody 1 x koupel minerální perličková 1 x masáž klasická částečná Volný vstup do nového wellness centra (bazén, 3 sauny, zážitkové sprchy, odpočívárny, Kneippův chodník). Denně 7-12 / 15-21 hod. Zdarma denně čaj v hotelové čajovně - výběr ze 4 druhů čaje – 11-20 hod  
Polopenze
Check in: po 14.00 hod. v centrální části komplexi Astoria (i pro dependanci Wolker)Check out: do 10.00 hod. tamtéžLázeňský poplatek není v ceně pobytu - hradí se na místěDětská cena je bez nároku na procedury (mimo wellness centrum)

Fotky

3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica – fotka 1
3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica – fotka 2
3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica – fotka 3
3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica – fotka 4
3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica – fotka 5
3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica – fotka 6
3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica – fotka 7
3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica – fotka 8
3denní wellness v Karlových Varech v hotelu Astoria & Medica – fotka 9

Mapa

Booking.com