Obrázek hotelu Krakonoš

Krakonoš

Star Star Star
Západní Čechy, Česká republika

Tříhvězdičkový hotel Krakonoš se nachází v letovisku Západní Čechy, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
V blízkosti Parku Boheminium (miniaturpark)
Zvýhodněné pobyty pro seniory
Slevy na vybrané léčebné procedury v hotelu 
Mariánské Lázně
Hotel se nachází v přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi. Moderní budova v horském stylu poskytuje širokou nabídku služeb. V blízkosti hotelu je Miniaturpark – miniatury českých historických a technických památek. Přímo před hotelem v parku se nachází zahrada pohádek (sochařský pohádkový ráj).
V hotelu je k dispozici restaurace, lobby bar, krytý bazén (11 x 6 m), pedikúra, vlastní balneoprovoz, který poskytuje až 30 procedur, např. plynové obálky, plynové injekce, klasické, sportovní, reflexní a podvodní masáže, klasické masáže, perličková koupel, rašelinové zábaly, ultrazvuk, magnetoterapie, inhalace, individuální a skupinový léčebný tělocvik, rybičky Garra Rufa, suchá vodní masáž, infrasauna, dále pak mikroklimatická solná jeskyně a další. Veškeré procedury jsou vykonávány kvalifikovanými rehabilitačními sestrami pod vedením specializovaného lékaře. Hotel využívá mineralizované vody z vlastního vrtu. K dispozici je výtah a bezbariérový vstup, úschovna kol.
Dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, telefon se státní linkou, vysoušeč vlasů, chladnička, TV, vícelůžkové pokoje na vyžádání
RELAX PROGRAM - 2 nociProgram - 2x ubytování s polopenzí, např. lékařská prohlídka, 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu RELAX PROGRAM - 3 nociProgram - 3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x Lymfoven, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénuRELAX PROGRAM - 5 nocíProgram - 5x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z mrtvého moře, 2xsolná jeskyně, volný vstup do bazénu RELAX PROGRAM – 7 nocí Program - 5x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z mrtvého moře, 3 x solná jeskyně, volný vstup do bazénu BEAUTY MEDICAL - 3 nociProgram - 3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 2x solná jeskyně, volný vstup do bazénuANTISTRES MEDICAL - 2 nociProgram - 2x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x masáž s aroma olejem, 1x bylinná koupel, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénuANTISTRES MEDICAL - 3 nociProgram - 3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x masáž s aroma olejem, 1x bylinná koupel, 1x parafínový zábal na ruce, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénuMEDICAL POBYT PRO NÁROČNÉ - 2 nociProgram - 2x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x masáž lávovými kameny, 1x koupel se solí z mrtvého moře, 1x solná jeskyně, volný vstup do bazénu MEDICAL POBYT PRO NÁROČNÉ - 3 nociProgram - 3x ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, např. 1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel se solí z mrtvého moře, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 2x solná jeskyně, volný vstup do bazénuPOBYT PRO SENIORY OD 55 LET - 7 nocíCenově zvýhodněné pobyty na 7 nocí s polopenzi (večeře výběrem ze 3 jídel předem), volný vstup do bazénuANTISTRES MEDICAL - 5 nocí program: ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu, lékařská prohlídka, 1x masáž lávovými kameny, 1x bylinná koupel, 1x masáž s aromatickým olejem, 1x teplý rašelinový zábal, 2 x solná jeskyně MEDICAL PRO NÁROČNÉ  - 7 nocí program: ubytování s polopenzí, lékařská prohlídka, volný vstup do bazénu, 1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x klasická masáž, 1x koupel se solní z mrtvého moře, 1x bylinná koupel, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x parafinový zábal na ruce, 3x solná jeskyně. Programy jsou možné  na 2, 3, 5 nebo 7 nocíUbytování bez procedur od 2 nocí
Snídaně formou bufetu, večeře formou tříchodového menu s výběrem 2-3 hlavních jídel, obědy a večeře je možno zakoupit i v hotelu.
Procedury, uvedené u jednotlivých programů, mohou být změněny na základě vstupní lékařské prohlídky.Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu.Další lázeňské procedury si mohou klienti zakoupit v hotelu.Až 30 % sleva na vybrané léčebné procedury v hotelu Krakonoš15 % sleva na vstup do Parku Boheminium (miniaturpark)25 % sleva na vstup do Muzea karlovarské Becherovky, spojeno s degustací 3 druhů známého likéru Becherovka10% sleva na služby Yellow Point v Mar. Lázních - lyžařská škola a půjčovna lyžařského vybavení.20 % sleva na bowlingovou dráhu v Bowling baru Dyleň10 % sleva na bowling Roxy (nekuřácké prostory) – Planá10 %sleva  na Ultimate Paintball – Tachovská Huť10 % sleva - Herna virtuální reality v Sokolově10% sleva na pravé pivní lázně (po předchozí rezervaci, provozní dobu sdělí recepce)Sleva Kč 100,-Kč na golfové hřiště Teplá – 9 jamek10% sleva na zapůjčení motokár (Leihart/gokart) Standard, Kartarena (www.kartarena.eu)Parkování u hotelu za poplatek 100,-Kč na nocCheck in: od 14.00 hod.Check out: do 10.00 hod.

Fotky

Krakonoš – fotka 1
Krakonoš – fotka 2
Krakonoš – fotka 3
Krakonoš – fotka 4
Krakonoš – fotka 5
Krakonoš – fotka 6
Krakonoš – fotka 7
Krakonoš – fotka 8
Krakonoš – fotka 9
Krakonoš – fotka 10
Krakonoš – fotka 11
Krakonoš – fotka 12
Krakonoš – fotka 13

Mapa

Booking.com