Obrázek hotelu Spa & Wellness Zámek Lužec

Spa & Wellness Zámek Lužec

Star Star Star Star
Západní Čechy, Česká republika

Čtyřhvězdičkový hotel Spa & Wellness Zámek Lužec se nachází v letovisku Západní Čechy, v České republice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Klidná dovolená uprostřed lesa
Stylové zámecké zařízení
Wellness pobyty
Pobyty pro seniory
Lužec u Karlových Varů
v lesním prostředí, cca 14 km od Karlových Varů.
Původně lovecký zámeček byl postaven ve 14. stol. z příkazu Karla VI., a tuto atmosféru si zachovává i po nedávné rozsáhlé rekonstrukci.Spa & Wellness Hotel Zámek Lužec nabízí jedinečný program odpočinku a relaxace„Získej více od života“, který je založen na třech principech -energie – zdroj vitality, krása – zdroj radosti, požitek – zdroj štěstí.Wellness - krytý bazén s protiproudem 11 x 7 m (pro hotelové hosty zdarma) finská a římská sauna, Kneipův chodník, dále masáže, koupele, zábaly, parafín, kosmetika.Lužecký pramen – přímo v hotelu - Lužecká přírodní pitná strukturovaná pramenitá voda, má vyvážené chemické složení a jedinečnou chuť.Středověká krčma s venkovními altány, Královská restaurace, Salonek Václava II. a Lobby bar s venkovní terasou.Konferenční místnosti - konferenční sál (130 – 35 míst dle varianty konferenčního uspořádání), Lobby Bar (22 míst), vč. audio a video techniky.Monitorované parkoviště pro osobní vozy a autobusy.
Jedno a dvoulůžkové, stylově zařízené pokoje s příslušenstvím (sprcha, WC, bidet), SAT/TV, telefon, WiFi, trezor, župan
BALÍČEK SENIOR -  5 nocí nástupy v neděli Cenově zvýhodněné pobyty pro seniory od 65 let (podmínku musí splňovat alespoň jedna osoba v dvoulůžkovém pokoji)Program: 5x ubytování s polopenzí - snídaně formou bufetu, 3-chodová večeře nebo formou bufetu, volný vstup do wellness a fitness - bazén, vířivka, sauna, Kneippův chodník, 8 procedur na osobu (2x speleoterapie, 2x částečná masáž, 2x parafinový zábal rukou, 2x koupele dle nabídky), Lužecký pramen, parkoviště, WiFi. RELAX BALÍČEK - 3 noci Program: polopenze – snídaně formou bufetu, večeře 3-chodová nebo formou bufetu 3x procedury na osobu (1x Speleoterapie, 1x koupel dle nabídky, 1x tělový zábal) Volný vstup do wellness - bazén, vířivka, sauna, Kneippův chodník, volný stup do fitness, Lužecký pramen, parkoviště, WiFi. WELLNESS BALÍČEK - 2 noci Program: polopenze – snídaně formou bufetu, večeře 3-chodová nebo formou bufetu, volný vstup do wellness (bazén, vířivka, sauna, Kneippův chodník) a fitness, Lužecký pramen, WiFi. UBYTOVÁNÍ SE SNÍDANÍ Volný vstup do wellness – bazén, vířivka, sauna, Kneippův chodník, dále do fitness, Lužecký pramen, parkoviště, Wifi
dle programu, snídaně formou bufetu, večeře 3-chodová nebo formou bufetu
Dětská cena – děti do 4 let bez nároku na služby zdarma, dětská postýlka zdarmaPříjezd – z Karlových Varů možnost zajistit odvoz taxi za smluvní cenu – nutno objednat předemParkování – na monitorovaném hotelovém parkovišti zdarmaPobyt se psem – ve výjimečném případě na poptávkuPříjezd po 14.00 hod.Odjezd do 10.00 hod.

Fotky

Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 1
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 2
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 3
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 4
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 5
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 6
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 7
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 8
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 9
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 10
Spa & Wellness Zámek Lužec – fotka 11

Mapa

Booking.com