Obrázek hotelu Čína jako nikdy předtím

Čína jako nikdy předtím

Star Star Star
Čína

Tříhvězdičkový hotel Čína jako nikdy předtím se nachází v Číně.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
to nejlepší z Číny za pár dní 
aktraktivní místa - starý Peking, Velká čínská zeď, moderní Šanghaj i vodní městečko Suzhou 
1. den: Odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.2. den: Přílet do metropole Číny Pekingu. Prohlídka Chrámu nebes, kde císaři vykonávali modlitební obřady za bohatou úrodu, dobré počasí a přízeň duchů. Transfer do hotelu, ubytování nocleh. 3. den: Snídaně. Celodenní prohlídka města zahrnující náměstí Nebeského klidu, ze kterého volně projdeme do Zakázaného města – tradičního sídla čínských panovníků. Odpoledne návštěva Jingshan Parku. Návrat do hotelu, nocleh. Fakultativně možnost projížďky na rikšách. 4. den: Snídaně. Návštěva Letního paláce. Poté se vydáme k jedinečnému dílu Velké čínské zdi v oblasti Juyongguan, která se rozpíná v neuvěřitelné délce více než 6.000 km. Při cestě zpět do Pekingu navštívíme olympijský park s dominantou Ptačího hnízda. Návrat do hotelu, nocleh. Fakultativně možno navštívit Kungfu show. 5. den: Snídaně, transfer na vlakové nádraží a odjezd vlakem do Suzhou. Po příjezdu navštívíme muzeum hedvábí a jednu z nejznámějších zahrad v Suzhou, Zahradu Mistra rybářských sítí. Ubytování v hotelu. Nocleh v Suzhou. 6. den: Po snídani navštívíme další z místních zahrad, tentokráte Zahradu Skromného politika. Následuje prohlídka vodního městečka Luzhi. Odjezd do Šanghaje. Transfer do hotelu, ubytování. Ve večerních hodinách navštívíme nábřeží Bund, kde budeme moci obdivovat moderní architekturu města. Nocleh v Šanghaji. Fakultativně možnost projížďky po řece Huangpu. 7. den: Snídaně, uvolnění pokojů, prohlídka starého města, procházka po Nanjing Road a návštěva Buddhova chrámu, individuální volno před nočním transferem na letiště. 8. den: Odlet z Šanghaje s přestupem do Prahy.
• leteckou přepravu Praha-Peking / Šanghaj-Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků • vlakovou jízdenku Peking - Suzhou • 5 noclehů se snídaní v hotelech ***/**** • služby průvodce + místní průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
K rezervaci nutno dodat: datum narození, státní příslušnost, číslo pasu a platnost pasu do od každého účastníka. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna programu vyhrazena. CENA NEZAHRNUJE: • vstupy 90 USD (POVINNÝ POPLATEK NA MÍSTĚ) • spropitné (místní personál, průvodce, řidič)FAKULTATIVNÍ SLUŽBY:• vízum Čína 3.500,- Kč (pas je nutno dodat měsíc před odletem prodejci spolu s vyplněnou žádostí a fotografií, následuje schůzka na vízovém centru kvůli otiskům prstů)• příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990,- KčDoporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení. ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (k zakoupení u místního průvodce, min. počet osob 10):Pekingská opera 20 USDKungfu Show 25 USDprojížďka na rikšách 18 USDplavba po Hungpu 25 USDTV Tower 25 USDMaglev Train 9 USDDALŠÍ DOPORUČENÍ: • Obligátní spropitné je v Číně při 10i cestujících - 2 EUR/os./den pro průvodce a 1 EUR/os./den pro řidiče. • Oficiální měnou je čínský juan (CNY).  1 Kč = cca 3,50 CNY• Doporučená měna na cestu do Číny je USD nebo EUR. • Výměnu peněz uskutečněte na letišti nebo v hotelu a to vždy v oficiální směnárně, pro případ zpětné výměny je vhodné mít potvrzení o směně. Při převzetí si bankovky zkontrolujte, zda nechybí např. jen růžek - tato bankovka nebude přijata ani v bance. V případě směny mimo oficiální místa riskujete, že můžete dostat i padělky, či jinou měnu. • Do Číny není žádné povinné očkování, nicméně jsou zde některá doporučená (nutno konzultovat se svým lékařem s ohledem na věk a zdravotní stav či s hygienickou stanicí) - tetanus, břišní tyfus, virová hepatitida A + B.

Fotky

Čína jako nikdy předtím – fotka 1
Čína jako nikdy předtím – fotka 2
Čína jako nikdy předtím – fotka 3
Čína jako nikdy předtím – fotka 4
Čína jako nikdy předtím – fotka 5
Čína jako nikdy předtím – fotka 6
Čína jako nikdy předtím – fotka 7
Čína jako nikdy předtím – fotka 8
Čína jako nikdy předtím – fotka 9
Čína jako nikdy předtím – fotka 10
Čína jako nikdy předtím – fotka 11