Obrázek hotelu Residence Les Terrasses de Veret

Residence Les Terrasses de Veret

Star Star Star
Grand Massif, Francie

Tříhvězdičkový hotel Residence Les Terrasses de Veret se nachází v letovisku Grand Massif, ve Francii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
vnitřní vyhřívaný bazén a venkovní vířivka
skipas zdarma pro děti do 8 let a pro seniory nad 75 let
SKIPAS v CENĚ
Středisko Flaine je architekticky unikátní - inspirované školou Bauhaus, která ač se zdá moderní, plně respektuje přírodní podmínky a středisko tak vizuálně zapadá, takřka až splývá s okolím. Ve středisku narazíme na monumentální sochy Pabla Picassa.
Rezidence Les Terrasses de Veret se v rámci střediska nacházejí v nejvyšší části označené jako Flaine-Forêt, v přímé blízkosti obchodů a restaurací, přímo u rezidence je zastávka skibusu. Nástup na sjezdovky do 30 m od rezidence.
Recepce, lyžárna, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, venkovní vířivka, kryté parkování (za poplatek 69 EUR, z důvodu omezeného počtu míst doporučujeme rezervaci).
Apartmán pro 4 os. (BBF), cca 28 - 32 m2, v obývací části s kuch. a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v ložnici dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka, koupelna s vanou, WC (někdy oddělené), balkon nebo terasa.   Apartmán pro 5 os. (BBQ) 34 m2, v obývací části s kuch. a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v ložnici dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka, v předsíni nebo kabině 5. lůžko, koupelna s vanou, WC (někdy oddělené), balkon nebo terasa.   Apartmán pro 6 os. (BCF), cca 42 m2, duplex, v obývací části s kuch. a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., 2 ložnice (dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka), koupelna s vanou, sprchový kout, WC (někdy oddělené), balkon nebo terasa.   Vybavený kuchyňský kout, myčka nádobí, varná konvice, mikrovlnná trouba, topinkovač, překapávač, TV.
Flaine - Grand Massif nadmořská výška 700 - 2 500 m Středisko Flaine se nachází v severní části Francouzských Alp, v lyžařské oblasti Grand Massif, která se svým počtem 139 sjezdových tratí o celkové délce 265 km patří k největším ve Francii. Středisko Flaine těží ze své blízkosti majestátní hory Mont Blanc, a to nejen nádhernými výhledy z vrcholu Grandes Platières (2500 m n.m.), ale především výbornými sněhovými podmínkami zaručující kvalitní skluz po celou sezónu. Samotné středisko Flaine je unikátní co do architektury inspirované školou Bauhaus, která ač se zdá moderní, plně respektuje přírodní podmínky a vizuálně zapadá, takřka až splývá s okolím. Ve středisku narazíme na monumentální sochy Pabla Picassa.   Skipas je platný pro celou oblast Grand Massif - tzn. pro všech 139 sjezdových tratí rozprostírajících se nad středisky Flaine, Samoëns, Les Carroz, Morillon a Sixt-Fer-à-Cheval.   Oblast nabízí cca 24 zelených, 61 modrých, 43 červených a 11 černých sjezdovek. K přepravě slouží 8 kabinkových lanovek, 22 sedačkových, 25 vleků a 8 pojízdných koberců pro děti a začátečníky.
Středisko Flaine je víceméně jedna velká pěší zóna. Do části Flaine-Forêt je možné vjet přes závoru a pouze vyložit zavazadla. V rámci střediska je několik venkovních parkovišť (za poplatek 10 EUR/den), existují 2 venkovní parkoviště zdarma (pod střediskem nebo v průsmyku, doprava do střediska skibusem, který je v provozu denně do 18:30 hod.).
Bez stravy.
Vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, venkovní vířivka.
* ubytování na 7 nocí (sobota - sobota) * 6denní SKIPAS v ceně platný pro oblast Grand Massif.
Recepce: + 33 (0)4 79 36 36 51, otevřena 9-12 hod. a 16-19 hod., ve středu zavřeno.   Kauce na ubytování 260 EUR + kauce na úklid 56 - 140 EUR (rozmezí dle typu apartmánu) - bude vráceno, pokud bude apartmán předán v pořádku a uklizen.   Pobytová taxa: platí se při příjezdu, ve výši 1,50 EUR / dosp. / den

Fotky

Residence Les Terrasses de Veret – fotka 1
Residence Les Terrasses de Veret – fotka 2
Residence Les Terrasses de Veret – fotka 3
Residence Les Terrasses de Veret – fotka 4
Residence Les Terrasses de Veret – fotka 5
Residence Les Terrasses de Veret – fotka 6
Residence Les Terrasses de Veret – fotka 7
Residence Les Terrasses de Veret – fotka 8
Residence Les Terrasses de Veret – fotka 9
Residence Les Terrasses de Veret – fotka 10

Mapa

Booking.com