Obrázek hotelu Za koupáním a poznáváním Bali

Za koupáním a poznáváním Bali

Star Star Star
Indonésie

Tříhvězdičkový hotel Za koupáním a poznáváním Bali se nachází v Indonésii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
skvělá kombinace poznání a relaxace
příznivá cena
1. den: Sraz účastníků na letišti, odlet s přestupem na Bali. 2. den: Přílet do Denpasaru, transfer do Sanuru do hotelu, ubytování, večeře. 3. den: Po snídani návštěva tanečního představení – nejproslulejší z balijských tanců Barong Dance, vyprávějící příběh boje dobra a zla. Přesun do Celuku – vesnice známé pro své výrobky ze zlata a stříbra. Další zastávka v umělecky zaměřené vesnici Mas specializující se na dřevořezby. Pokračování do Ubudu – kulturního srdce Bali. Prohlídka trhů, galerie s kresbami a návštěva Puri Saren Agung – královského paláce s tradičními balijskými motivy, zahradami a hinduistickými soškami. Ubytování v hotelu. 4. den: Po snídani návštěva „ráje opic“, přírodní rezervace a hindský chrámový komplex - Monkey Forest Ubud. Odpoledne přesun do Candidasa se zastávkou v Klungkungu k prohlídce paláce Kerta Gosa. Pokračování do Kusamba, rybářské vesnice proslulé výrobou soli. Další zastávka jeskyně Goa Lawah. Zbytek dne bude věnován návštěvě vesnici v Tenganan známé pro tkané výrobky (oblečení). Ubytování v hotelu. 5. den: po snídani, cesta na sever k návštěvě vodního paláce Taman Tirta Gannga s překrásnými zahradami, sochami a jezírky. Pokračování do Putungu, místa s nádherným výhledem na východní pobřeží. Následně prohlídka největšího hinduistického balijského chrámu Besakih – komplexu 24 chrámů. Přesun do oblasti Kintamani - poskytující úchvatné scenérie kráteru sopky Mount Batur a jezera Batur. Ubytování v hotelu v oblasti  Lovina.  6. den: Po snídani nenáročný výlet po dřevěných lávkách k 40m vysokému vodopádu Gitgit. Pokračování k jezernímu chrámu Ulun Danu. Odjezd k největším a zároveň nejmalebnějším rýžovým terasám na Bali- Jatiluwih (UNESCO). V závěru dne návštěva ikonického chrámu Tanah Lot- nachází se na skalním ostrůvku omývaným mořskými vlnami. Ubytování v hotel na pláži. 7. den: Snídaně. Individuální volno k relaxaci na pláži.8. den: Snídaně. Individuální volno k relaxaci na pláži. 9. den:  Snídaně. Individuální volno, ve večerních hodinách transfer na letiště v Denpasaru a odlet s přestupem do Prahy. 10. den: Přílet do České republiky.
• letenku Praha - Denpasar - Praha s přestupy • 4x ubytování na okruhu v hotelu*** a 3x ubytování u moře v hotelu**** se snídaní • dopravu autokarem po trase zájezdu • českého a místního průvodce • vstupy dle programu zájezdu • zákonné pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.
Minimální počet účastníků pro realizaci je 15 osob.  Změna programu vyhrazena.   Cena nezahrnuje • spropitné povinně splatné na místě • vstupy nezahrnuté v ceně zájezdu   Fakultativní služby • příplatek za jednolůžkový pokoj 5 890 Kč DALŠÍ UPOZORNĚNÍ Cestovní pas musí být platný minimálně 6 měsíců od data vstupu na území Indonésie a obsahovat alespoň dvě volné stránky.  Pokud je platnost pasu při vstupu do země kratší než 6 měsíců, jsou příslušné orgány oprávněny držitele do země nevpustit!   Doporučuje se očkování proti virové hepatitidě A (B při delším pobytu, vysoce endemická je i virová hepatitida E), poliomyelitidě a břišnímu tyfu.  Před odjezdem do Indonésie je třeba prověřit platnost očkování proti tetanu, popř. proti poliomyelitidě.    PENÍZE Místní měnou je indonéská rupie (na cenovkách označovaná před částkou písmeny Rp). (Rupie - zkratka IDR) 1000 IDR je přibližně 1.53 Kč. Především ve velkých městech i na letištích naleznete mnoho bankomatů (často jsou označeny cedulí ATM), z nichž si bez problémů lze vybrat omezenou sumu, většinou jde o maximální částku 1.000.000–2.000.000 Rp.  Ve většině bankomatů lze vybírat s kartami Visa i MasterCard. Platby kartou lze většinou provádět pouze v některých hotelech a větších (luxusnějších) obchodech.   ČAS + 6 hod v době letního času, + 7 hod v době zimního času.   DŮLEŽITÁ TLEFONNÍ ČÍSLA Policie 110 Hasiči 113 Lékařská záchranná služba 118, 119 Předvolba pro volání do Indonésie je + 62.

Fotky

Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 1
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 2
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 3
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 4
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 5
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 6
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 7
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 8
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 9
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 10
Za koupáním a poznáváním Bali – fotka 11