Obrázek hotelu HYATT CENTRIC MURANO VENICE

HYATT CENTRIC MURANO VENICE

Star Star Star Star
Benátky - Benátsko, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel HYATT CENTRIC MURANO VENICE se nachází v letovisku Benátky - Benátsko, v Itálii.

Dovolenou si můžete vybrat z 3 termíny s odletem VIE. Nejlevnější dovolená vychází na 19 249 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 24 089 Kč.

Nejlevnější nabídka
19 249 Kč
17.-20. 07. 2023, Letecky – VIE, Snídaně Zakoupíte přímo na cedok.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
cedok.cz
17. 07. - 20. 07. 2023 / 3 noci
Snídaně
VIE
19 249 Kč
cedok.cz
17. 07. - 21. 07. 2023 / 4 noci
Snídaně
VIE
21 689 Kč
cedok.cz
17. 07. - 22. 07. 2023 / 5 nocí
Snídaně
VIE
24 089 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
na ostrově Murano
moderní styl
včetně transferu lodí z letiště do hotelu
Murano
Hotel je situován v budově bývalé sklárny na ostrově Murano, cca 20 minut jízdy vaporettem od hlavního ostrova Benátek. Je tak ideálním místem pro objevování historického jádra Benátek i okolních ostrovů. Díky umístění mimo hlavní centrum tak máte jedinečnou příležitost užít si večer zcela ojedinělou atmosféru plnou klidu.V okolí široká nabídka restaurací a obchodů, zastávka vaporetta přímo před hotelem.
K vybavení hotelu se řadí 24hodin denně otevřená recepce, lobby s barem, restaurace, bar na nábřeží, fitness, wellness a WiFi připojení (zdarma). Hosté mohou relaxovat a odpočívat v nábřežním baru, popíjet originální koktejly v lobby baru nebo ochutnat místní kuchyni v bioklimatické skleníkové restauraci na nádvoří hotelu.
Hotel má v nabídce 119 stylově zařízených pokojů úzce spojených s místním sklářským uměním. Standardní dvoulůžkové pokoje nabízejí plochu cca 22 - 25 m2 a jsou vybaveny dvoulůžkovou postelí velikosti king, TV, setem na přípravu kávy / čaje, minibarem, trezorem, klimatizací, WiFi připojením a vlastním příslušenstvím (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů). Za příplatek možnost pokoje s výhledem na Canal Grande di Murano.
Snídaně (časy určené hotelem).
Fitness, wellness.
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* transfery v destinaci* noclehy dle smlouvy o zájezdu* služby česky hovořícího delegáta na telefonu* pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu). Její výše se může měnit dle aktuálních nařízení. Cca 5 EUR / osoba / noc.Set in the heart of Murano Island and built amongst the walls of an ancient furnace used for the production of glass and colored glass beads, Hyatt Centric Murano Venice is your oasis of peace to start your exploration of Venice and its hidden gems. Step aboard the complimentary airport water shuttle to get in the middle of the action in just 20 minutes and set sail on a typical water bus to discover even the farthest corner of the Lagoon. The hotel offers 119 spacious and stylishly appointed guestrooms strictly linked to the local handmade glass-making art thanks to Venini’s lamps and vases. Guests can relax and unwind at the waterfront Rivalonga Lounge+Bar, sip signature cocktails at the lobby bar or try the local cuisine at the bioclimatic greenhouse restaurant in the courtyard of the hotel. Moving around Venice and its islands has never been so easy: the water bus stop is literally outside the hotels doors and public transportation to/from the main and nearby islands is available 24/7!

Fotky

HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 1
HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 2
HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 3
HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 4
HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 5
HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 6
HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 7
HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 8
HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 9
HYATT CENTRIC MURANO VENICE – fotka 10

Mapa

Booking.com