Obrázek hotelu Punta Chiarito Resort

Punta Chiarito Resort

Star Star Star Star
Ischia, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel Punta Chiarito Resort se nachází v letovisku Ischia, v Itálii.

Dovolenou si můžete vybrat z 4 termíny s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 27 600 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 31 880 Kč.

Nejlevnější nabídka
27 600 Kč
10.-17. 06. 2023, Letecky – Praha, Snídaně Zakoupíte přímo na fischer.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
fischer.cz
10. 06. - 17. 06. 2023 / 7 nocí
Snídaně
Praha
27 600 Kč
fischer.cz
03. 06. - 10. 06. 2023 / 7 nocí
Snídaně
Praha
27 820 Kč
fischer.cz
10. 06. - 17. 06. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
31 660 Kč
fischer.cz
03. 06. - 10. 06. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
31 880 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Hotel Punta Chiarito se nachází na skalním výběžku na jižní části ostrova Ischia. Z jedné strany hotelu je zátoka horkých pramenů Sorgeto, přístupná z hotelového areálu po cca 270 schodech, z druhé části zas soukromý hotelový přístup do moře po cca 200 schodech s výhledem na zátoku a vesničku Sant 'Angelo. Hotel poskytuje shuttle bus do městečka Panza (cca 1,5 km) s nejbližší autobusovou zastávkou, odkud jezdí spoje po celém ostrově. Transfer je poskytován i mezi hlavní části hotelu a dependancí Villa Caterina.Komorní atmosféra hotelu je ideální pro odpočinkovou romantickou dovolenou.Nejbližší písčité pláže jsou v Sant'Angelo cca 3 km , 3 zastávky autobusem z městečka Panza.  Za dobrého počasí je možné využít taxi lod z přístavu Sant 'Angelo do zátoky Sorgeto pod hotelem. Letiště v Neapoli je vzdálené 60 km.
26 komfortních pokojů, v hlavní části se nacházejí pokoje comfort a superior v přízemních budovách, v dependanci Villa Caterina cca 800 m od hlavní části jsou pokoje standard. Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, 2 termální bazény, jěskyně s termální vodou, sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma), vinný sklípek, úschovna zavazadel, půjčovna kol, parkoviště.
Dvoulůžkový pokoj Dependance koupelna/WC (vysoušeč vlasů); klimatizace; WiFi; mini lednice; TV; set pro přípravu kávy; terasa; Dvoulůžkový pokoj Comfort v hlavní části koupelna/WC (vysoušeč vlasů); klimatizace; WiFi; minibar; telefon; TV; balkon ; částečný výhled na moře nebo do okolité krajiny;
Snídaně snídaně formou bufetu; Polopenze snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu; Na vyžádání možnost menu pro speciální diety.
Kamenná zátoka horkých pramenů Sorgeto, kamenná zátoka u Sant´Angelo, obě přístupné po cca 250-270 schodech z hotelu. Veřejná Sorgeto Beach (50 m od hotelu, lehatka a slunečníky za poplatek, nutno obuv do vody, kamenný vstup do moře).Veřejná písčitá Spiagga di Sant´ Angelo (lehátka a slunečníky za poplatek). Za dobrého počasí jezdí taxi loď z přístavu Sant'Angelo do zátoky Sorgeto.
VISA, EC/MC.
www.puntachiarito.it
Zdarma: turecké lázně, přírodní sauna, hydromasáže, jacuzzi, termální bazény.Za poplatek: kosmetické a estetické procedury, masáže.
Zdarma: WiFi na pokojích a ve společných prostorách hotelu.
4 hvězdičky
Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.Hotel není vhodný pro méně pohyblivé osoby. Pro vstup do moře u hotelu nutná obuv do vody. V hotelovém bazénu je vyžadována koupací čepice.Pobytová taxa cca 3 EUR/osoba/den splatná v hotovosti v místě pobytu.

Fotky

Punta Chiarito Resort – fotka 1
Punta Chiarito Resort – fotka 2
Punta Chiarito Resort – fotka 3
Punta Chiarito Resort – fotka 4
Punta Chiarito Resort – fotka 5
Punta Chiarito Resort – fotka 6
Punta Chiarito Resort – fotka 7
Punta Chiarito Resort – fotka 8
Punta Chiarito Resort – fotka 9

Mapa

Booking.com