Obrázek hotelu Karneval v Benátkách

Karneval v Benátkách

Star Star Star
Itálie

Tříhvězdičkový hotel Karneval v Benátkách se nachází v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
pohodlné letecké spojení
jedinečná atmosféra v době karnevalu
fakultativně projížďka gondolou
1. den: Odlet z Prahy do Benátek. Benátky byly původně etruským městem a staly se po rozpadu západořímské říše mocenským centrem Středomoří, jenž zbohatlo především na obchodu s Orientem. Hlavní třídu zde nahrazuje přibližně 100 kanálů, hlavní tepnou se stal Canal Grande se svou pozoruhodnou délkou 4 kilometrů a šířkou 70 metrů. Přílet, transfer na hotel, ubytování, individuální volno, nocleh. 2. den: Po snídani prohlídka města s průvodcem – Dóžecí palác, bazilika sv. Marka, kampanila, mostu Ponte de Rialto a další s atmosférou karnevalového veselí. Každoroční program benátského karnevalu obsahuje koncerty, plesy, maškarní průvody, divadelní představení a ohňostroje. Nocleh v hotelu. 3. den: Po snídani individuální program nebo můžete fakultativně využít služeb místního gondoliéra a nechat se svézt na jednom ze zdejších kanálů. Transfer na letiště a odlet do Prahy.
• leteckou přepravu Praha – Benátky – Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků • 2 noclehy v hotelu *** s bufetovou snídaní ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím • služby průvodce • transfery z/na letiště • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Minimální počet účastníků pro realizaci je zájezdu je 20 osob. Změna programu vyhrazena. CENA NEZAHRNUJE: • místní dopravu z hotelu do centra Benátek a zpět (vlak, bus, vaporetto) • místní pobytovou taxu (cca 3 €/os./noc) • vstupy do památkových objektůFAKULTATIVNÍ SLUŽBY: • projížďka gondolou 1.100,- Kč • příplatek za jednolůžkový pokoj 1.990,- KčDoporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V EUR): Dóžecí palác - cca 18 €Gallerie dell´Academia - cca 15 €bazilika sv. Marka - zdarmakampanila - cca 8 €Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu. DALŠÍ DOPORUČENÍ: V rámci programu navštívíte i sakrální památky (kostely, katedrály atd.), kde je nutné být náležitě oblečen, jinak není umožněn vstup dovnitř (ženy musí mít zakrytá ramena a kolena - doporučujeme šátek do kabelky a muži by měli mít též kalhoty pod kolena). Vyvarujete se tím nepříjemnostem u vstupu.

Fotky

Karneval v Benátkách – fotka 1
Karneval v Benátkách – fotka 2
Karneval v Benátkách – fotka 3
Karneval v Benátkách – fotka 4
Karneval v Benátkách – fotka 5
Karneval v Benátkách – fotka 6
Karneval v Benátkách – fotka 7
Karneval v Benátkách – fotka 8
Karneval v Benátkách – fotka 9
Karneval v Benátkách – fotka 10