Obrázek hotelu Grand Hotel Londra

Grand Hotel Londra

Star Star Star Star
Ligurská riviéra, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel Grand Hotel Londra se nachází v letovisku Ligurská riviéra, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
bazén se slanou vodou
pouze 110 m od pláže
Sanremo
Hotel se nachází v proslulém městečku Sanremo, na západním pobřeží Ligurské riviéry známém také pod názvem Riviera di Ponente. Tento hotel pochází z roku 1860 a jedná se o první grand hotel otevřený v tomto letovisku. Centrum města se nachází cca 1 km od hotelu, dostupné po krásné promenádě.
Písčitá cca 110 m od hotelu, plážový servis za poplatek.
Recepce, bar, restaurace, výtah, zahrada, dětské hřiště, WiFi, konferenční místnost (7 sálů různé kapacity), parkoviště (omezená kapacita, nelze zamluvit předem).
K dispozici celkem 130 pokojů vybavených TV, fénem, telefonem, trezorem, minibarem, klimatizací a WiFi.Dvoulůžkový pokoj Standard: pokoj s manželským lůžkem, koupelna, okno. Pokoj s balkonem za příplatek.Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře: stejný jako pokoj Standard, má velká okna s výhledem na moře.Dvoulůžkový pokoj Premium: pokoj s manželským lůžkem, koupelna, balkon s výhledem na moře.Třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje jsou na vyžádání (děti do 3 let zdarma, děti 4-11 let sleva 50%, ostatní -20%).
Snídaně formou bufetu (07:30-10:00), večeře výběr z menu (během léta může být večeře servírována u bazénu).
Bazén se slanou vodou s oddělenou částí pro děti, lehátka za poplatek cca 7 € za osobu a den. Bar u bazénu.Tenisové kurty cca 200 m, půjčovna kol cca 300 m, golfové hřiště cca 6 km.* Při vstupu do bazénů může být vyžadována koupací čepice. Bazény jsou v provozu cca od poloviny června do poloviny září.Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.
* 2-7 nocí* snídani/polopenzi
Povinné poplatky na místě: - pobytová taxa cca 2 € za osobu a noc (od 13 let, max. po dobu 5 nocí)* Výše pobytové taxy může být úpravou místní vyhlášky kdykoliv i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu/agentury.* POBYTY BEZ DELEGÁTA* Pobyt s domácími mazlíčky je povolen na vyžádání za poplatek 25 € za noc.NA VYŽÁDÁNÍ:- dětská postýlka zdarma (max. 1 nad maximální obsazenost pokoje)

Fotky

Grand Hotel Londra – fotka 1
Grand Hotel Londra – fotka 2
Grand Hotel Londra – fotka 3
Grand Hotel Londra – fotka 4
Grand Hotel Londra – fotka 5
Grand Hotel Londra – fotka 6
Grand Hotel Londra – fotka 7
Grand Hotel Londra – fotka 8
Grand Hotel Londra – fotka 9
Grand Hotel Londra – fotka 10

Mapa

Booking.com