Obrázek hotelu Romantický víkend v Benátkách

Romantický víkend v Benátkách

Star Star
Itálie

Dvouhvězdičkový hotel Romantický víkend v Benátkách se nachází v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
ubytování na výhodném místě
město na laguně
fakultativně projížďka gondolou
1. den: Odlet z Prahy do Benátek. Přílet do Benátek, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. Benátky byly původně etruským městem a staly se po rozpadu západořímské říšě mocenským centrem Středomoří, jenž zbohatlo především na obchodu s Orientem. Hlavní třídu zde nahrazuje přibližně 100 kanálů, hlavní tepnou se stal Canal Grande se svou pozoruhodnou délkou 4 kilometrů a šířkou 70 metrů. 2. den: Snídaně, individuální volno, které můžete využít např. k návštěvě Dóžecího paláce, baziliky sv. Marka, Kampanilly, mostu Ponte di Rialta a dalších věhlasných benátských památek, či případně využít služeb místního gondoliéra a nechat se svést po jednom ze zdejších kanálů. Nocleh v hotelu. 3. den: Po snídani individuální volno, po domluvě s průvodcem možnost výletu na ostrovy Burano a Murano s návštěvou jedné ze sklářských dílen s tradiční výrobou skla. Návrat do hotelu, nocleh. 4. den: Snídaně, individuální volno, odlet z Benátek do Prahy.
• leteckou přepravu v turistické třídě vč. tax a příplatků Praha - Benátky - Praha • 3 noclehy s bufetovou snídaní v hotelu **/ *** • transfery z/na letiště • služby technického průvodce• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.
Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci je 20 osob. CENA NEZAHRNUJE: • místní dopravu z hotelu do centra Benátek a zpět (vlak, bus, vaporetto) • místní pobytovou taxu, která se platí na místě • vstupy do památkových objektůFAKULTATIVNÍ SLUŽBY: • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990,- Kč • projížďka gondolou (cca 30 min) 1.100,- KčDoporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení. ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V EUR): Dóžecí palác - cca 18 €Gallerie dell´Academia - cca 15 €bazilika sv. Marka - zdarmakampanila - cca 8 €Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu. DALŠÍ DOPORUČENÍ: V rámci programu navštívíte i sakrální památky (kostely, katedrály atd.), kde je nutné být náležitě oblečen, jinak není umožněn vstup dovnitř (ženy musí mít zakrytá ramena a kolena - doporučujeme šátek do kabelky a muži by měli mít též kalhoty pod kolena). Vyvarujete se tím nepříjemnostem u vstupu.

Fotky

Romantický víkend v Benátkách – fotka 1
Romantický víkend v Benátkách – fotka 2
Romantický víkend v Benátkách – fotka 3
Romantický víkend v Benátkách – fotka 4
Romantický víkend v Benátkách – fotka 5
Romantický víkend v Benátkách – fotka 6
Romantický víkend v Benátkách – fotka 7
Romantický víkend v Benátkách – fotka 8
Romantický víkend v Benátkách – fotka 9