Obrázek hotelu Forte Village Resort - Pineta

Forte Village Resort - Pineta

Star Star Star Star Star
Sardinie, Itálie

Pětihvězdičkový hotel Forte Village Resort - Pineta se nachází v letovisku Sardinie, v Itálii.

Dovolenou si můžete vybrat z 3 termíny s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 66 360 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 67 490 Kč.

Nejlevnější nabídka
66 360 Kč
14.-21. 09. 2023, Letecky – Praha, Polopenze Zakoupíte přímo na fischer.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
fischer.cz
14. 09. - 21. 09. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
66 360 Kč
fischer.cz
10. 09. - 17. 09. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
67 080 Kč
fischer.cz
24. 09. - 01. 10. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
67 490 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Polopenze snídaně a večeře formou bufetu;
Resort osmi 5* a 4* hotelu a soukromých vil v klidné lokalitě uprostřed zeleně přímo u krásné písečné pláže. Centrum Santa Margherita di Pula cca 5 km. Archeologický areál Nora cca 11 km. Cagliari 45 km. Golfové hřiště Is Molas cca 10 km.
Vstupní hala s recepcí, lobby, až 21 restaurací, barů a restaurací à la carte, nákupní psaáž, konferenční centrum, diskotéka, amfiteátr. Venku rozlehlá zahrada, několik bazénů, terasy s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bary u bazénů.
Dvoulůžkový pokoj Superior (DRSTS): koupelna/WC (vysoušeč vlasů, župan), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, minibar, balkon nebo terasa. Rozměry 28-32 m^2.; Rodinný pokoj Deluxe (FRSTX): viz DRSTS, prostornější, v přízemí. Rozměry 37 m^2.; Na vyžádání možnost ubytování v dalších hotelech v rámci resortu - Il Borgo****, Le Palme****+, Castello*****,Villa del Parco*****, Le Dune*****;
Animační, zábavné a sportovní programy v průběhu celého dne, večerní show.
Snídaně a večeře formou bufetu, případně výběru z menu. Koncept "dine around", dle úrovně hotelu možnost večeří v několika restauracích.
Písečná pláž s jemným pískem přímo u resortu (dostupná procházkou v rámci resortu dle umístění pokojů), lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bary a restaurace na pláži.
Zdarma: fitness, jóga, pilates, aquaerobik, multifunkční hřiště.; Za poplatek: půjčovna kol, bowling, motokáry, na pláži vodní sporty a potápěčské centrum, nejrůznější sportovní akademie vedené profesionálními sportovci (např. fotbal, tenis, stolní tenis, basketbal, cyklistika, box, šerm, plavání, tanec apod.);
Několik dětských bazénů (1 se splash- i aquaparkem), hřiště, dětské sportovní akademie, miniklub, babyklub za poplatek (0-2 roky), dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).
Na místě povinná platba pobytové taxy - cca 1-3,5 eur/os./den.; Nelze uplatnit nabídku "změna týden před odletem zdarma". ; Na vyžádání možnost ubytování v dalších hotelech v rámci resortu - Il Borgo****, Le Palme****+, Castello*****, Villa del Parco*****, Le Dune*****; Platební podmínky: v okamžiku závazného potvrzení povinnost uhradit min. 30 %, od 60 dní před odletem a méně 100 % z konečné ceny zájezdu. Stornopodmínky: do 61 dní před odletem 30 % z konečné ceny, 60 dní před odletem a méně 100 % z konečné ceny zájezdu.;
VISA, EC/MC, AMEX.
https://www.fortevillageresort.com/
Několik pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty.
Za poplatek: venkovní spa & thalassocentrum, sauna, turecká lázeň, emocionální sprchy, masáže a různé druhy zkrášlujících procedur.
Za poplatek: WiFi v resortu.
Oficiální třída: *****   Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Forte Village Resort - Pineta – fotka 1
Forte Village Resort - Pineta – fotka 2
Forte Village Resort - Pineta – fotka 3
Forte Village Resort - Pineta – fotka 4
Forte Village Resort - Pineta – fotka 5
Forte Village Resort - Pineta – fotka 6
Forte Village Resort - Pineta – fotka 7
Forte Village Resort - Pineta – fotka 8
Forte Village Resort - Pineta – fotka 9
Forte Village Resort - Pineta – fotka 10
Forte Village Resort - Pineta – fotka 11
Forte Village Resort - Pineta – fotka 12
Forte Village Resort - Pineta – fotka 13
Forte Village Resort - Pineta – fotka 14
Forte Village Resort - Pineta – fotka 15

Mapa

Booking.com