Obrázek hotelu Liscia Eldi Resort

Liscia Eldi Resort

Star Star Star Star
Sardinie, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel Liscia Eldi Resort se nachází v letovisku Sardinie, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
klidná dovolená
rozlehlá středomořská zahrada
3 krásné pláže v okolí
velký bazén
San Teodoro
Hotelový komplex  několika přízemních a patrových bungalovů, který disponuje příjemnou atmosférou, se nachází v rozlehlé zahradě se středomořskou vegetací, v klidné části Punta Isuledda, cca 1,2 km od centra města San Teodoro s obchody, restauracemi, bary a nočním životem (několikrát týdně ve večerních hodinách zdarma shuttle bus do centra San Teodoro, jízdní řád určuje hotel) a cca 30 km od letiště v Olbii.
Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, místy kameny (doporučujeme obuv do vody) se nachází 200-600 m od hotelu (v závislosti na ubytování), přístup přes areál hotelu. Na vyhrazené hotelové části 2 lehátka + 1 slunečník/pokoj zdarma. Známá pláž La Cinta v San Teodoro se nachází cca 3 km od hotelu (zdarma hotelový bus, několikrát týdně); lehátka a slunečníky na pláži La Cinta za poplatek.
Vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bar u bazénu, minimarket se suvenýry, WiFi ve veřejných prostorách zdarma, bazén s částí pro děti; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za vratný depozit, za poplatek půjčovna aut a kol.
Dvoulůžkové standardní pokoje s možností 2 přistýlek s vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC, fén), klimatizací, TV/SAT, trezorem, miniledničkou (za poplatek) a zahrádkou nebo terasou.
Polopenze zahrnuje snídaně, večeře formou bufetu (u večeře nealkoholické nápoje a víno zdarma); za příplatek možnost Light all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře + nealkoholické nápoje a víno během oběda a večeře.
Tenisový kurt (osvětlení za poplatek, nutná rezervace), fotbalové hřiště (umělý povrch, osvětlení za poplatek), stolní tenis, herna, dětské hřiště, mini club (4-12 let), několikrát týdně italské animace pro děti (v hlavní sezóně), sportovní a rekreační program, večerní zábavní program, vodní sporty na pláži za poplatek.
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Fotky

Liscia Eldi Resort – fotka 1
Liscia Eldi Resort – fotka 2
Liscia Eldi Resort – fotka 3
Liscia Eldi Resort – fotka 4
Liscia Eldi Resort – fotka 5
Liscia Eldi Resort – fotka 6
Liscia Eldi Resort – fotka 7
Liscia Eldi Resort – fotka 8
Liscia Eldi Resort – fotka 9
Liscia Eldi Resort – fotka 10
Liscia Eldi Resort – fotka 11
Liscia Eldi Resort – fotka 12
Liscia Eldi Resort – fotka 13
Liscia Eldi Resort – fotka 14
Liscia Eldi Resort – fotka 15
Liscia Eldi Resort – fotka 16
Liscia Eldi Resort – fotka 17
Liscia Eldi Resort – fotka 18

Mapa

Booking.com