Obrázek hotelu Apartmány Bristol

Apartmány Bristol

Star Star
Severní Jadran, Itálie

Dvouhvězdičkový hotel Apartmány Bristol se nachází v letovisku Severní Jadran, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
jednoduché ubytování v centrální části letoviska
k dispozici pouze apartmány typu studio
zajímavá cenová nabídka vzhledem k blízkosti centra
plážový servis v ceně
Bibione Spiaggia
Apartmánový dům v centrální části letoviska Bibione Spiaggia, poblíž náměstí Piazza Fontana a nákupní třídy plné obchodů, barů a restaurací.
Písčitá pláž cca 130 m, plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka).
Výtah, parkoviště.
Apartmánový dům s celkem 30 apartmány. K dispozici apartmány typu studio vybavené TV, trezorem, mikrovlnkou, kávovarem, klimatizací. Doporučujeme spíše pro 2 osoby.Mono pro 3 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a lůžkem, koupelna, malá terasa.
Bez stravování.
Půjčovna kol BIKE & GO (bikeandgo.it) za cenu 5 € za den, dětská sedačka cca 2 € za týden. Nově je možné se za cca 1 € dostat trajektem přes řeku Tagliamento z Bibione do Lignana. Luna Park Adriatico v centrální části letoviska (otevřen cca od začátku června do konce září).
* 7 nocí* spotřeby energií* závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu)* plážový servis* 1 parkovací místo
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa (cca 0,85 € za osobu a den, děti do 4 let zdarma, platí se max. po dobu 10 dnů), která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu/agentury.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.* Vratná kauce 200 €.* Pobyt s domácími zvířaty je povolen za poplatek 40 € za týden.* Pokud nebude proveden úklid kuchyňského koutu bude stržena adekvátní částka z kauce cca 40-80 €.* POBYTY BEZ DELEGÁTANA VYŽÁDÁNÍ:- vanička, jídelní židlička, přebalovací podložka, golfky (každé za 3 € za noc)- postýlka (5 € za noc)Vratná kauce 20 €.

Fotky

Apartmány Bristol – fotka 1
Apartmány Bristol – fotka 2
Apartmány Bristol – fotka 3
Apartmány Bristol – fotka 4
Apartmány Bristol – fotka 5

Mapa

Booking.com