Obrázek hotelu Apartmány Gaby

Apartmány Gaby

Star Star
Severní Jadran, Itálie

Dvouhvězdičkový hotel Apartmány Gaby se nachází v letovisku Severní Jadran, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
menší residence v centrální části letoviska
pouze 50 m od pláže
plážový servis v ceně
Lignano Sabbiadoro
V centrální části letoviska poblíž přístavu.
Písčitá pláž cca 50 m, plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka).Psí pláž ,,Doggy Beach'' se nachází cca 400 m od residence (lehátka, slunečníky a další vybavení za poplatek).
Parkoviště (omezená kapacita).
Menší residence se 13 apartmány, všechny apartmány jsou vybaveny TV, mikrovlnkou a klimatizací.Bilo B1 pro 4 osoby (v patře): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, pokoj s manželským lůžkem a 1 lůžkem, koupelna, balkon.
Bez stravování.
Půjčovna kol: 18 € za kolo a týden, elektrokolo 25 € za kolo a týden (omezená kapacita). Vratná kauce 50 €. Dětské sedačky a přilby na vyžádání.Nově je možné se za cca 1 € dostat trajektem přes řeku Tagliamento z Lignana do Bibione. Acquapark Aquasplash, Parco Junior, Luna Park Lignano Sabbiadoro a Skatepark Lignano v centrální části letoviska (otevřen cca od června do konce září).
* 7 nocí* spotřeby energií* závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu)* plážový servis
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa (cca 0,70 € za osobu a den, děti do 12 let zdarma), která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu/agentury.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.* Pobyt s domácími mazlíčky NENÍ povolen.* Pokud nebude proveden úklid kuchyňského koutu bude stržena adekvátní částka z kauce cca 40-80 €.* POBYTY BEZ DELEGÁTANA VYŽÁDÁNÍ:- vanička, jídelní židlička, přebalovací podložka, golfky (každé za 3 € za noc)- postýlka (5 € za noc)Vratná kauce 20 €.- povlečení 11 € za osobu a výměnu- ručníky 10 € za osobu a výměnu

Fotky

Apartmány Gaby – fotka 1
Apartmány Gaby – fotka 2
Apartmány Gaby – fotka 3
Apartmány Gaby – fotka 4
Apartmány Gaby – fotka 5
Apartmány Gaby – fotka 6
Apartmány Gaby – fotka 7

Mapa

Booking.com