Obrázek hotelu Residence Roberta

Residence Roberta

Star Star Star Star
Severní Jadran, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel Residence Roberta se nachází v letovisku Severní Jadran, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
moderní residence s bazénem
pouze 170 m od pláže
k dispozici apartmány až pro 8 osob
Caorle
Moderní residence v blízkosti historického centra Caorle a jen pár kroků od pláže Spiaggia di Levante.
Písčitá pláž cca 170 m, povinný poplatek za plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka).Psí pláž “Bau Beach” se nachází cca 1,2 km od residence (slunečníky a lehátka za poplatek).
Ubytovaní kapacity, bazén se sluneční terasou, dětský bazének,  1 parkovací místo / apartmán.Bazén napuštěn cca od půlky května do půlky září
Všechny apartmány jsou komfortně zařízeny a vybaveny TV, trezorem, klimatizací, WiFi a pračkou.Bilo Standard pro 5 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice se 3 lůžky, koupelna, balkon.Bilo Comfort pro 5 osob: stejné jako Bilo Standard, pouze orientované směrem k bazénu.Bilo Family pro 5 osob: stejné jako Bilo Standard pouze v přízemí  s předzahrádkou a nebo v podkroví s terasou.Trilo pro 7 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, pokoj s manželským lůžkem a lůžkem, koupelna, balkon.Trilo Superior pro 8 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 pohovkami, 2 pokoje s manželským lůžkem a palandou, 2 koupelny, 2 balkony.
Bez stravování.
Bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti. Lunapark se nachází cca 200 m od residence a vodní park Aquafollie cca 350 m.* Při vstupu do bazénů může být vyžadována koupací čepice. Bazény jsou v provozu cca od poloviny června do poloviny září.
* 7 nocí* závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu)* 1 parkovací místo
Povinné poplatky na místě:- pobytová taxa cca 1,2 € za osobu a noc (děti do 11 let zdarma)- spotřeby energií a plážový servis 80 € za týden* POBYTY BEZ DELEGÁTA* Výše pobytové taxy může být úpravou místní vyhlášky kdykoliv i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu/agentury.NA VYŽÁDÁNÍ:- povlečení a ručníky 12 € za osobu a výměnu- dětská postýlka 20 € za pobyt* Pobyt s domácími mazlíčky pouze na vyžádání za poplatek 7 € za den, 45 € za týden.

Fotky

Residence Roberta – fotka 1
Residence Roberta – fotka 2
Residence Roberta – fotka 3
Residence Roberta – fotka 4
Residence Roberta – fotka 5
Residence Roberta – fotka 6
Residence Roberta – fotka 7
Residence Roberta – fotka 8
Residence Roberta – fotka 9
Residence Roberta – fotka 10
Residence Roberta – fotka 11
Residence Roberta – fotka 12
Residence Roberta – fotka 13
Residence Roberta – fotka 14
Residence Roberta – fotka 15
Residence Roberta – fotka 16
Residence Roberta – fotka 17
Residence Roberta – fotka 18

Mapa

Booking.com