Obrázek hotelu Residence Rubin

Residence Rubin

Star Star
Severní Jadran, Itálie

Dvouhvězdičkový hotel Residence Rubin se nachází v letovisku Severní Jadran, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
residence s bazénem
pouze 200 m od pláže
plážový servis v ceně
Lignano Riviera
Dvě apartmánové budovy s bazénem v části Lignano Riviera.
Písčitá pláž cca 200 m, plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka).
Výtah, parkoviště.
Všechny apartmány jsou vybaveny TV, mikrovlnkou a klimatizací.Mono A pro 3 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a lůžkem, koupelna, terasa.Bilo B pro 4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, koupelna, terasa.
Bez stravování.
Bazén.Půjčovna kol: 18 € za kolo a týden, elektrokolo 25 € za kolo a týden (omezená kapacita). Vratná kauce 50 €. Dětské sedačky a přilby na vyžádání.Nově je možné se za cca 1 € dostat trajektem přes řeku Tagliamento z Lignana do Bibione. Acquapark Aquasplash, Parco Junior, Luna Park Lignano Sabbiadoro a Skatepark Lignano v centrální části letoviska (otevřen cca od června do konce září).
* 7 nocí* spotřeby energií* závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu)* plážový servis* 1 parkovací místo
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa (cca 0,70 € za osobu a den, děti do 12 let zdarma), která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu/agentury.* Při vstupu do bazénů může být vyžadována koupací čepice.* Pobyt s domácími mazlíčky na vyžádání za poplatek 40 € za pobyt.* Pokud nebude proveden úklid kuchyňského koutu bude stržena adekvátní částka z kauce cca 60-70 €.* POBYTY BEZ DELEGÁTANA VYŽÁDÁNÍ:- vanička, jídelní židlička, přebalovací podložka, golfky (každé za 3 € za noc)- postýlka (5 € za noc).Vratná kauce 20 €.- povlečení 11 € za osobu a výměnu- ručníky 10 € za osobu a výměnu

Fotky

Residence Rubin – fotka 1
Residence Rubin – fotka 2
Residence Rubin – fotka 3
Residence Rubin – fotka 4
Residence Rubin – fotka 5
Residence Rubin – fotka 6
Residence Rubin – fotka 7

Mapa

Booking.com