Obrázek hotelu Villaggio Solmare

Villaggio Solmare

Star Star Star Star
Severní Jadran, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel Villaggio Solmare se nachází v letovisku Severní Jadran, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
oblíbené villaggio s bazénem
novější ubytování
k dispozici apartmány až pro 7 osob
Rosolina Mare
Villaggio se nachází v klidné části letoviska Rosolina Mare.
Písčitá cca 950 m od villaggia, plážový servis za poplatek.Pro cestu na pláž je možno využít plážového vláčku za poplatek cca 20 € za rodinu a týden (jezdí pouze v určitých intervalech od pondělí do soboty v době cca 09:00-12:30 hodin a 16:00-19:00 hodin).Nebližší a nejnovější pláž je pláž Tortuga (ceny cca od 90 € za 1 slunečník a 2 křesílka/lehátka).
Parkoviště.
Všechny apartmány jsou komfortně zařízeny a vybaveny TV a klimatizací (za poplatek, nutno vyžádat předem). Apartmány v přízemí mají navíc krb.Bilo pro 4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, koupelna, balkon nebo terasa s předzahrádkou.Trilo pro 6/7 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, ložnice, pokoj s palandou a 1 lůžkem, koupelna, balkón nebo terasa s předzahrádkou. Quadri pro 7 osob (dvoupatrový): 1. patro - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a 1 patrový lůžkem, koupelna, balkon, 2. patro - ložnice, pokoj se 2 lůžky, koupelna. Apartmány jsou navíc vybaveny pračkou a myčkou.V OBDOBÍ DO 03.06. A OD 02.09. MOŽNOST ZKRÁCENÝCH POBYTŮ - MINIMÁLNÍ POBYT OD 4 NOCÍ (neplatí pro apartmán Quadri).
Bez stravování.
Bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti.* Při vstupu do bazénů může být vyžadována koupací čepice. Bazény jsou v provozu cca od poloviny června do poloviny září.
* 4/7 nocí* spotřeby energií* 1 parkovací místo
Povinné poplatky na místě:- pobytová taxa cca 10 € za apartmán a týden - vratná kauce 100 €* POBYTY BEZ DELEGÁTA* Výše pobytové taxy může být úpravou místní vyhlášky kdykoliv i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu/agentury.NA VYŽÁDÁNÍ:- povlečení 8 € za osobu a týden- ručníky 5 € za osobu a týden- dětská postýlka 18 € za týden- závěrečný úklid 40 € za apartmán Bilo a Trilo, 50 € za apartmán Quadri (jinak musí být proveden klienty)- klimatizace 35 € za týden, 60 € za týden u apartmánů Quadri (nutno objednat předem, ne ve všech apartmánech je k dispozici)- WiFi cca 25 € za týden (max. 8 přístrojů)- plážový servis (dle zvoleného úseku pláže)* Pobyt s domácími mazlíčky pouze na vyžádání za poplatek 35 € za pobyt.

Fotky

Villaggio Solmare – fotka 1
Villaggio Solmare – fotka 2
Villaggio Solmare – fotka 3
Villaggio Solmare – fotka 4
Villaggio Solmare – fotka 5
Villaggio Solmare – fotka 6
Villaggio Solmare – fotka 7
Villaggio Solmare – fotka 8

Mapa

Booking.com