Obrázek hotelu CDS Terrasini - Citta del Mare

CDS Terrasini - Citta del Mare

Star Star Star Star
Sicílie, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel CDS Terrasini - Citta del Mare se nachází v letovisku Sicílie, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
bazénový komplex se skluzavkami do moře
vhodné pro rodiny s dětmi
Terrasini Favarotta
Jeden z nejznámějších sicilských hotelových komplexů obklopený přírodním parkem se nachází na útesu cca 7 km od Terrasini Favarotta a cca 19 km od letiště.
U hotelu se nachází terasa na opalování se vstupem do moře přímo ze skalní plošiny (po schodech). Nejbližší veřejná písčitá pláž s vyhrazenou hotelovou částí cca 5 km od hotelu (hotelový bus za poplatek), plážový set (2 lehátka a slunečník/pokoj) zdarma.
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, grill bar, 2 pizzerie, několik barů, Wi-Fi na recepci zdarma, trezor na recepci (za poplatek), 3 bazény, tobogán se 3 skluzavkami do moře, dětský bazén, minimarket, obchod se suvenýry, konferenční místnost, půjčovna kol
Dvoulůžkové pokoje Comfort s výhledem do parku mají klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, minibar (na vyžádání), vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC) a balkon nebo terasu. Za příplatek možné pokoje Superior s výhledem na moře.
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Neomezená konzumace vybraných  alkoholických a nealkoholických nápojů v čase určených hotelem.
zdarma: animační programy (v italštině), večerní programy, posilovna, volejbal, basketbal; za poplatek: SPA centrum, minigolf, tenis, stolní tenis.V hotelu se nachází nejvyšší tobogán v Evropě a jeden z 10 nejznámějších tobogánů na světě. Jedná se o 4 sady skluzavek, které protínají 3 bazény s mořskou vodou. Poslední skluzavka vede do moře.
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* služby delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Fotky

CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 1
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 2
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 3
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 4
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 5
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 6
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 7
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 8
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 9
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 10
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 11
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 12
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 13
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 14
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 15
CDS Terrasini - Citta del Mare – fotka 16

Mapa

Booking.com