Obrázek hotelu Torre Normanna

Torre Normanna

Star Star Star Star
Sicílie, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel Torre Normanna se nachází v letovisku Sicílie, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
malebná lokalita
atrakce pro děti i dospělé
velký bazén a brouzdaliště se skluzavkou
Palermo
Hotel s kvalitními službami je situovaný v severní části Sicílie v těsné blízkosti letoviska Altavilla Milicia a necelých 30 km hlavního města Palerma. Letiště je vzdálené cca 60 km. Cca 3 km od hotelu se nachází vlaková stanice. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdálené rovněž cca 3 km.
Soukromá pláž v přírodní kamenité zátoce se nachází cca 50 metrů od hotelu, přístup na ni je umožněn dvěma výtahy (nelze pěšky). Lehátka a slunečníky zdarma. Doporučujeme boty do vody.
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, trezor na recepci zdarma, velký bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské brouzdaliště se skluzavkou, miniklub, konferenční místnost (až 800 osob)
Pokoje Standard mají klimatizaci, TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), minibar, vlastní sociální zařízení (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře.
Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu; za příplatek možný Soft All inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. 10:00-23:00 vybrané nealkoholické a místní alkoholické nápoje (pivo, víno) v místech určených hotelem.
zdarma: animační programy (například pilates při západu slunce, běhání, funkční tréninky), večerní programy; za poplatek: fitness, tenis, multifunkční hřiště, minigolf, bowling, vodní sporty na pláži
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* služby delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Fotky

Torre Normanna – fotka 1
Torre Normanna – fotka 2
Torre Normanna – fotka 3
Torre Normanna – fotka 4
Torre Normanna – fotka 5
Torre Normanna – fotka 6
Torre Normanna – fotka 7
Torre Normanna – fotka 8
Torre Normanna – fotka 9
Torre Normanna – fotka 10
Torre Normanna – fotka 11
Torre Normanna – fotka 12

Mapa

Booking.com