Obrázek hotelu Zahira Resort

Zahira Resort

Star Star Star Star
Sicílie, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel Zahira Resort se nachází v letovisku Sicílie, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
hotel v arabském stylu
poloha poblíž pláže
ideální hotel pro rodinnou dovolenou
Tre Fontane
Příjemný hotelový resort v arabském stylu se nachází na jihozápadním pobřeží Sicílie v klidné části letoviska Tre Fontane, zhruba 100 km od letiště v Palermu.
Dlouhá písčitá pláž s průzračně čistým mořem a veškerým vybavením je vzdálená cca 350 m od hotelu; lehátka a slunečníky zdarma.
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte, bar u bazénu a na pláži, panoramatická terasa s barem, Wi-Fi zdarma, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětský bazén
Dvoulůžkové pokoje nabízí klimatizaci, SAT/TV, telefon, Wi-Fi zdarma, trezor (za poplatek), minibar (za poplatek), vlastní sociální příslušenství (sprcha/vana, WC) a francouzské okno nebo za příplatek pokoje s balkonem.
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Neomezené konzumace vybraných nealkoholických nápojů v časech a místech určených hotelem.
zdarma: animační a večerní programy; za poplatek: SPA centrum, vodní sporty na pláži.
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* služby delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.

Fotky

Zahira Resort – fotka 1
Zahira Resort – fotka 2
Zahira Resort – fotka 3
Zahira Resort – fotka 4
Zahira Resort – fotka 5
Zahira Resort – fotka 6
Zahira Resort – fotka 7
Zahira Resort – fotka 8
Zahira Resort – fotka 9
Zahira Resort – fotka 10
Zahira Resort – fotka 11
Zahira Resort – fotka 12

Mapa

Booking.com