Obrázek hotelu Gitavillage Argentario

Gitavillage Argentario

Star Star Star
Toskánsko, Itálie

Tříhvězdičkový hotel Gitavillage Argentario se nachází v letovisku Toskánsko, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
jedno z nejvyhledávanějších středisek v oblasti
přímo u nádherné písčité pláže
vybrané vodní sporty a plážový servis v ceně
animační programy pro děti a dospělé
Albinia
Velmi pěkné středisko, obklopené stoletými piniemi, se nachází přímo u krásné písčité pláže v romantické oblasti Argentaria, mezi ostrovy Giglio a Giannutri.
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u villaggia, plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/křesílka).
Recepce, bankomat, 2 restaurace, pizzerie, minimarket, možnost grilování, amfiteátr, obchod, vyhrazené parkoviště, WiFi zdarma, prádelna a sušárna (za poplatek), olympijský bazén, vířivka, dětský bazén, lehátka a slunečníky k dispozici.
Apartmány typu Bilo COMFORT pro 4 osoby nebo větší apartmány typu Bilo SUPERIOR pro 4 osoby se skládají z obývacího pokoje se 2 oddělenými lůžky či rozkládacím gaučem, ložnice s manželskou postelí a jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), menším kuchyňským koutem, klimatizací, TV a menší terasou. Na vyžádání za poplatek dětská postýlka (cca 25 € za týden), povlečení a ručníky (10 € za osobu a výměnu).Závěrečný úklid v ceně, mimo kuchyňského koutu.
Bez stravování. Na místě možnost dokoupení polopenze či plné penze. Polopenze dospělý - 30 € za osobu a den, dítě 4-11 let - 18 € za osobu a den.Plná penze dospělý - 40 € za osobu a den, dítě  4-11 let - 24 € za osobu a den.
Volejbal, fotbal, stolní tenis, plážový volejbal, denní a večerní animační programy (tematické večery, karaoke, letní kino), nemotorizované vodní sporty na pláži (šlapadla, kanoe), miniclub, dětské hřiště; za poplatek lekce potápění, možnosti projížďky na koních v národním parku Orbetello, zajímavé výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí (přírodní termální lázně Saturnia, farma La Parrina).Od 1.6.2023 do konce sezony je k dispozici plážový servis.Od cca poloviny června do poloviny září funguje denní a večerní zábava a miniclub.Půjčovna kol a skútrů za poplatek.
* 7 nocí* závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu)
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa (cca 1,5 € za osobu a den, děti do 14 let zdarma), která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. * Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.* Vratná kauce 100 €.* Pobyt s domácími zvířaty NENÍ povolen.* POBYTY BEZ DELEGÁTA NA VYŽÁDÁNÍ: Dětská postýlka cca 25 € za týden, povlečení a ručníky (10 € za osobu a výměnu).Polopenze dospělý - 30 € za osobu a den, dítě 4-11 let - 18 € za osobu a den.Plná penze dospělý - 40 € za osobu a den, dítě  4-11 let - 24 € za osobu a den.

Fotky

Gitavillage Argentario – fotka 1
Gitavillage Argentario – fotka 2
Gitavillage Argentario – fotka 3
Gitavillage Argentario – fotka 4
Gitavillage Argentario – fotka 5
Gitavillage Argentario – fotka 6
Gitavillage Argentario – fotka 7
Gitavillage Argentario – fotka 8
Gitavillage Argentario – fotka 9
Gitavillage Argentario – fotka 10
Gitavillage Argentario – fotka 11
Gitavillage Argentario – fotka 12
Gitavillage Argentario – fotka 13
Gitavillage Argentario – fotka 14
Gitavillage Argentario – fotka 15
Gitavillage Argentario – fotka 16
Gitavillage Argentario – fotka 17

Mapa

Booking.com