Obrázek hotelu Piccadilly

Piccadilly

Star Star Star
Toskánsko, Itálie

Tříhvězdičkový hotel Piccadilly se nachází v letovisku Toskánsko, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
přímo u plážové promenády
děti do 9 let zdarma
cca 1,5 km od lunaparku
Lido di Camaiore
Hotel se nachází přímo u plážové promenády v letovisku Lido di Camaiore, v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Lunapark se nachází cca 1,5 km od hotelu.
Písčitá pláž cca 20 m od hotelu, plážový servis za poplatek (plážový servis je k dispozici cca od poloviny června do poloviny září).
Recepce, bar, restaurace, výtah, WiFim, parkování (za poplatek)
Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a vybavené TV, telefonem, fénem, trezorem, WiFi, klimatizací a minibarem.Pokoj Standard pro 2/3 osoby: pokoj s manželským lůžkem nebo 2 lůžky a případně dalším lůžkem, koupelna. Bez balkonu.Pokoj s výhledem na moře pro 2/3 osoby: pokoj s manželským lůžkem nebo 2 lůžky a případně dalším lůžkem, koupelna, balkon nebo terasa s výhledem na moře.
Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet.Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.V období do 20.04. a od 17.09. je k dispozici pouze SNÍDANĚ.
Povinné poplatky na místě: - případná pobytová taxa* Výše pobytové taxy může být úpravou místní vyhlášky kdykoliv i v průběhu sezóny změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu/agentury.* POBYTY BEZ DELEGÁTA* Pobyt s domácími mazlíčky NENÍ povolen.NA VYŽÁDÁNÍ:- dětská postýlka 10 € za den

Fotky

Piccadilly – fotka 1
Piccadilly – fotka 2
Piccadilly – fotka 3
Piccadilly – fotka 4
Piccadilly – fotka 5
Piccadilly – fotka 6
Piccadilly – fotka 7
Piccadilly – fotka 8
Piccadilly – fotka 9

Mapa

Booking.com