Obrázek hotelu To nejlepší z Toskánska

To nejlepší z Toskánska

Star Star Star
Toskánsko, Itálie

Tříhvězdičkový hotel To nejlepší z Toskánska se nachází v letovisku Toskánsko, v Itálii.

Dovolenou si můžete vybrat z 5 termínů s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 23 999 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 23 999 Kč.

Nejlevnější nabídka
23 999 Kč
07.-12. 04. 2023, Letecky – Praha, Polopenze Zakoupíte přímo na cedok.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
cedok.cz
07. 04. - 12. 04. 2023 / 5 nocí
Polopenze
Praha
23 999 Kč
cedok.cz
05. 05. - 10. 05. 2023 / 5 nocí
Polopenze
Praha
23 999 Kč
cedok.cz
22. 09. - 27. 09. 2023 / 5 nocí
Polopenze
Praha
23 999 Kč
cedok.cz
04. 08. - 09. 08. 2023 / 5 nocí
Polopenze
Praha
23 999 Kč
cedok.cz
30. 06. - 05. 07. 2023 / 5 nocí
Polopenze
Praha
23 999 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
návštěva proslulých metropolí okouzlujícího Toskánska
ochutnávka vína a sýrů v ceně 
polopenze v ceně
1. den: Odlet z Prahy do Pisy nebo Bologni (dle letového řádu), odjezd na ubytování, večeře, nocleh. 2. den: Po snídani prohlídka Pisy - prohlídka metropole se světově proslulou šikmou věží na Piazza dei Miracoli (Náměstí Zázraků), katedrála, baptisterium. Odjezd do historického města Lucca navštěvované pro své historické jádro - Piazza Napoleone. Návrat na ubytování, večeře, nocleh. 3. den: Po snídani odjezd do oblasti Cinque Terre  (unikátního uskupení romantických přímořských městeček vystavěných mezi vinicemi na skalnatém pobřeží), které bylo zařazeno na seznam Světového dědictví UNESCO. Individuální volno s možností prohlídky jednotlivých městeček a dle počasí možnosti koupání, pěší výlet po vyhlášené "cestě lásky" do Riomaggiore. Odpoledne návštěva pravé toskánské farmy s ochutnávkou toskánského vína a možností zakoupení místních zemědělských produktů. Přejezd na ubytování, večeře, nocleh.4. den: Snídaně, celodenní prohlídka Florencie, snad nejvýznamnějšího toskánského města a skutečné perly tohoto kraje, během níž uvidíte mj. Medicejskou kapli a palác, kostel San Lorenzo, dóm a baptisterium, most Ponte Vecchio, náměstí Signorie s Palazzo Vecchio a řadou proslulých soch, mezi nimiž vyniká Michelangelův David a další. Odpoledne volno k individuální prohlídce této nádherné metropole, k nákupům typicky toskánských produktů (kožené výrobky, produkce kvalitního toskánského vína či olivového oleje) či k ochutnávce zdejšího typického steaku zv. Fiorentina, který si jistě nenechte ujít. Návrat do hotelu, večeře, nocleh. 5. den: Po snídani odjezd do Chianti proslulého výrobou červeného vína té nejvyšší kvality. Během zájezdu ochutnávka různých druhů sýrů (pecorino, parmazán ...) a šesti různých druhů vín. Siena - prohlídka metropole stejnojmenné provincie - mj. Piazza del Campo s radnicí, návrat na ubytování, večeře, nocleh. 6. den: Po snídani, dle časových možností individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.
• příplatek za jednolůžkový pokoj 5.990,- Kč • příplatek za 2. řadu v autokaru 299,- Kč  • příplatek za 3.-5. řadu v autokaru 249,- Kč
• leteckou přepravu Praha – Bologna,  Pisa – Praha včetně všech tax a příplatků • 5 noclehů v hotelech *** s rozšířenou snídaní• 5 večeří• transfery dle programu• služby průvodce • ochutnávka  vína a sýrů• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.
Změna programu a hotelu vyhrazena. Minimální počet účastníků pro realizaci je 20 osob. CENA NEZAHRNUJE: • vstupy do památkových objektů • místní pobytovou taxu (cca 4 €/os./noc) • přepravu MHD v metropolíchORIENTAČENÍ NĚKTERÝCH CENY VSTUPŮ ( V EUR):Florencie:galerie Uffizi - cca 25 €Medicejská kaple - cca 9 €Cinque Terre - vlak 5-12 € (podle počtu navštívených měst) Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu. DALŠÍ DOPORUČENÍ:• V rámci programu navštívíte i sakrální památky (kostely, katedrály atd.), kde je nutné být náležitě oblečen, jinak není umožněn vstup dovnitř (ženy musí mít zakrytá ramena a kolena - doporučujeme šátek do kabelky a muži by měli mít též kalhoty pod kolena). Vyvarujete se tím nepříjemnostem u vstupu. • Upozornění - při návštěvě vesniček Cinque Terre hrozí vysoká pokuta za nevhodnou obuv (plážové pantofle, žabky, balerinky). Doporučujeme pevnou obuv, vesničky leží na mezi skalami.

Fotky

To nejlepší z Toskánska – fotka 1
To nejlepší z Toskánska – fotka 2
To nejlepší z Toskánska – fotka 3
To nejlepší z Toskánska – fotka 4
To nejlepší z Toskánska – fotka 5
To nejlepší z Toskánska – fotka 6
To nejlepší z Toskánska – fotka 7
To nejlepší z Toskánska – fotka 8