Obrázek hotelu Ocean Coral Spring

Ocean Coral Spring

Star Star Star Star Star
Jamajka

Pětihvězdičkový hotel Ocean Coral Spring se nachází na Jamajce.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
nově postavený hotel
moderní pokoje
vodní park s línou řekou
výborný pro rodiny s dětmi
All inclusive
Trelawny
Nově postavený pětihvězdičkový resort se nachází cca. 40 km od letiště Montego Bay,  může se pochlubit moderními pokoji, prostornými bazény, línou řekou s jemným proudem, vodním parkem a skvělými možnostmi stravování. Kromě toho má lázeňské centrum Despacio, Privilege, exkluzivní pokoje a služby a kompletní zábavní program pro celou rodinu.
Přímo na bílé písečné pláži.
Bezplatné Wi-Fi v celém hotelu a internetový koutek Bazén,2 vířivky, líná řeka s jemným proudem,  aquapark a rodinný bazén, 10 restaurací, 9 barů, Mike's Coffee a zmrzlina, divadlo, diskotéka, bowlingová dráha a herna Privilege, Lázeňské centrum Despacio, posilovna 24 hodin denně a kadeřnické služby ($), 4 zasedací místnosti s přirozeným světlem, 24hodinové All Inclusive, lékařská služba ($) a nákupní centrum ($) Součástí hotelu je Daisy Club, kompletní program aktivit pro děti ve věku 4–12 let, vedený týmem profesionálů a doprovázený maskotkou Daisy. Aquapark a rodinný bazén, hudba a představení, minidisco s maskotem Daisy
Ocean Coral Spring nabízí exkluzivní pokoje s elegantním interiérovým designem.Junior suite jsou garden, pool nebo ocean view a všechny jsou vybaveny: manželská postel velikosti King (2x2) nebo dvě lůžka (1,35x2), rozkládací pohovka,  koupelna, hydromasážní vana, dvojité umyvadlo ve většině pokojů, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo vertikální parní žehlička, LCD TV s mezinárodními programy, Wi-Fi zdarma, klimatizace, bezplatný trezor, kávovar, minibar (denní doplňování), telefon.Na vyžádání jsou k dispozici i pokoje Family Junior suite s tématikou Daisy, Junior suity Swim up s přímým vstupen do bazénku, Privilége Junior suity Ocean front.
24 hodin All inclusive zahrnuje: jídla po celý den, národní a mezinárodní nápoje, koktejly a občerstvení. Některá jídla a vína v restauracích jsou za příplatek. Služba Privilege, lázeňské centrum Despacio a některé vodní aktivity nejsou do programu zahrnuty.
2 tenisové kurty a multi-sportovní hřiště, šnorchlování a další vodní sporty ($)Služby Privilége za příplatek zahrnují: soukromé přihlášení a odhlášení, předčasný check-in a pozdní check-out (v závislosti na dostupnosti), sběr a žehlení prádla, příprava jacuzzi a služba výměny ručníků u bazénu, rezervace lázeňského centra Despacio, tenisové nebo multisportovní kurty. Pláž Privilege: Soukromá pláž s exkluzivními lehátky a balijskými postelemi. Nápojový servis na pláži pro hosty Privilege. Privilege pro děti: Daisy uvítací sada při příjezdu, nápoje a speciální jídla pro děti v Salonku Privilege Lounge a župany pro děti na pokoji.
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků• transfery v cíli• počet nocí dle výběru• stravování v rozsahu all inclusive• česky/slovensky hovořící asistence v destinaci• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Fotky

Ocean Coral Spring – fotka 1
Ocean Coral Spring – fotka 2
Ocean Coral Spring – fotka 3
Ocean Coral Spring – fotka 4
Ocean Coral Spring – fotka 5
Ocean Coral Spring – fotka 6
Ocean Coral Spring – fotka 7
Ocean Coral Spring – fotka 8
Ocean Coral Spring – fotka 9
Ocean Coral Spring – fotka 10
Ocean Coral Spring – fotka 11
Ocean Coral Spring – fotka 12
Ocean Coral Spring – fotka 13
Ocean Coral Spring – fotka 14
Ocean Coral Spring – fotka 15
Ocean Coral Spring – fotka 16
Ocean Coral Spring – fotka 17

Mapa

Booking.com