Obrázek hotelu Secrets Wild Orchid

Secrets Wild Orchid

Star Star Star Star Star
Jamajka

Pětihvězdičkový hotel Secrets Wild Orchid se nachází na Jamajce.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
luxusní resort v britském koloniálním stylu oceněný 4 diamanty AAA
Unlimited All inclusive
5 vyhlášených golfových hřišť v blízkosti
romantická dovolená v Adults Only hotelu
gurmánský zážitek v sedmi restauracích
Montego Bay
Hotel leží přímo na pláži v hotelové zóně střediska Montego Bay. Součástí resortu sesterský hotel Secrets St. James - klienti mohou využívat služeb obou hotelů. Centrum města cca 5 km, nejbližší nákupní možnosti cca 2,5 km od hotelu.
Hotel leží přímo u písečné pláže. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar na pláži.
Hostům hotelu  je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní bufetová restaurace, 7 restaurací a la carte (jamajská, asijská, francouzská, italská, mexická kuchyně, rybí restaurace, gril a výběrová kavárna), 9 barů, salon krásy, obchod se suvenýry. Venku bazén a terasa na slunění s lehátky a slunečníky, bar u bazénuMožnost připojení na internet (za poplatek).Wellness & SPA:3 velké bazény, jacuzzi, salon krásy, sauna. Za poplatek: lázeňské terapie a masáže.
Secrets Wild Orchid nabízí 350 luxusních pokojů. K vybavení patří: postel velikosti king size nebo dvě postele queen size, vířivka, koupelnová kosmetika, župany a pantofle do ložnice, fén, samostatný sprchový kout, televizní reproduktory v koupelně, kabelová TV, budík s dokovací stanicí pro MP3, elektronický trezor na pokoji, pohovka, stropní ventilátor, zařízený balkon.
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu nebo v restauraci a la carte, doplňování minibaru, občerstvení formou snacku, značkové alkoholické a nealkoholické nápoje (24 hodin denně) stolní tenis, volejbal, fotbal, basketbal, tenis, aerobik, nemotorizované vodní sporty Služby Preferred Club: privátní check-in/out, služby concierge, denně kontinentální snídaně, odpolední snack, dezerty a likéry v Preferred Club Lounge, upgrade minibaru, internet zdarma na PC v lounge.
Tenis (osvětlení za poplatek), aerobik, vodní aerobik, volejbal, basketbal, fotbal, šipky, stolní tenis, bezmotorové vodní sporty (katamarán, plachtění, windsurfing, šnorchlování), úvodní hodina potápění v bazénu, fitness centrum, lekce tance a španělštiny, animační programy. Za poplatek: potápění, rybaření, motorové vodní sporty, golf, jízda na koni.
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků• transfery v cíli• počet nocí dle výběru• stravování v rozsahu all inclusive• česky/slovensky hovořící asistence v destinaci• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Fotky

Secrets Wild Orchid – fotka 1
Secrets Wild Orchid – fotka 2
Secrets Wild Orchid – fotka 3
Secrets Wild Orchid – fotka 4
Secrets Wild Orchid – fotka 5
Secrets Wild Orchid – fotka 6
Secrets Wild Orchid – fotka 7
Secrets Wild Orchid – fotka 8
Secrets Wild Orchid – fotka 9
Secrets Wild Orchid – fotka 10
Secrets Wild Orchid – fotka 11

Mapa

Booking.com