Obrázek hotelu Veranda Tamarin hotel & Spa

Veranda Tamarin hotel & Spa

Star Star Star
Mauricius

Tříhvězdičkový hotel Veranda Tamarin hotel & Spa se nachází na Mauriciu.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
vhodná dovolená pro aktivní páry
skvělá poloha pro výlety
hotel nově otevřen v roce 2019
možnost All Inclusive
vhodné místo pro surfování
Tamarin Bay
Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova v zálivu Tamarin, který je vyhlášeným místem pro surfování, kite a další vodní sporty. Vzdálenost od letiště je cca 50 minut.
Veřejná písčitá pláž Tamarin se nachází 150 m od hotelu přes místní komunikaci. Možnost projít přes zátoku na veřejnou písčitou pláž Flic en Flac (cca 2 km)
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la Carte, hlavní bar, bar u bazénu, Wi-Fi (zdarma), směnárna, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), obchod, fitness
Dvoulůžkový pokoj Comfort, velikost 25-27 m2, obsazenost: 2 dospělé osoby.Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, Wi-Fi (zdarma), setem pro přípravu čaje a kávy, minibarem, koupelnou, WC, setem na pláž (plážový koš, chladící box, proutěná podložka a plážové ručníky - vybírán deposit), mají balkon nebo terasu s výhledem do zahrady.
Polopenze: snídaně (7.00-10.00) a večeře (19.00-22.00) formou bufetu v hlavní restauraci Yé Man zahrnuto v ceně. Možnost dokoupení All Inclusive: snídaně a večeře formou bufetu, oběd (12:00-15:30) a la carte. Nápoje v Crazy Fish Bar: 11.00-23.00 nealkohlické a vybrané alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané). Pro hosty s polopenzí hotel nabízí během oběda využití restaurace Tribu se slevou 400 MUR na osobu a den. Pro hosty s all inclusive oběd v restauraci Crazy Fish se slevou 200 MUR na osobu a den, večeři v restauraci Tribu se slevou 400 MUR na osobu a den.
Zdarma: aquagym, zapůjčení šnorchlovacího vybavení a vstup do posilovny. Za poplatek si můžete vyzkoušet další aktivity jako jsou například kajaky, paddleboard, šlapadla, výlety lodí, půjčení kol. Přímo v této lokalitě je rovněž základna pro kitesurfung a surfing (dostupné lekce s trenérem).
* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků* transfer v cíli zájezdu* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* virtuální český delegát* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Fotky

Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 1
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 2
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 3
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 4
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 5
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 6
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 7
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 8
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 9
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 10
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 11
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 12
Veranda Tamarin hotel & Spa – fotka 13

Mapa

Booking.com