Obrázek hotelu Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí

Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí

Star Star Star Star Star
Bandar Jissah - Muscat, Omán

Pětihvězdičkový hotel Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí se nachází v letovisku Bandar Jissah - Muscat, v Ománu.

Dovolenou si můžete vybrat z 5 termínů s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 37 790 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 63 390 Kč.

Nejlevnější nabídka
37 790 Kč
26.-03. 05. 2023, Letecky – Praha, Bez stravy Zakoupíte přímo na blue-style.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
blue-style.cz
26. 04. - 03. 05. 2023 / 7 nocí
Bez stravy
Praha
37 790 Kč
blue-style.cz
26. 04. - 03. 05. 2023 / 7 nocí
Bez stravy
Praha
40 790 Kč
blue-style.cz
05. 04. - 12. 04. 2023 / 7 nocí
Bez stravy
Praha
54 890 Kč
blue-style.cz
05. 04. - 12. 04. 2023 / 7 nocí
Bez stravy
Praha
62 190 Kč
blue-style.cz
05. 04. - 14. 04. 2023 / 9 nocí
Bez stravy
Praha
63 390 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:

1. DEN: Praha – Muscat Odlet z Prahy do Ománu. Projedete krásnými čtvrtěmi města k velké mešitě Sultan Qaboos – náboženskému centru a jednomu z nejkrásnějších objektů islámské architektury na Arabském poloostrově (pro vstup do mešity je požadován skromný oděv, pokrývka hlavy, dlouhé kalhoty a zakrytá ramena). Mešita je otevřená pouze od soboty do čtvrtka od 8.00 do 11.00. Následuje transfer do hotelu v Muscatu, ubytování a volný čas. V odpoledních hodinách zastávka a možnost fotografování u slavné Royal Opera House, která je nejznámější institucí tohoto typu v celém kraji. Dále se přesunete do jedné z nejkrásnějších čtvrtí Muscatu – Muttrahu, zde se projdete po promenádě, kde se nacházejí největší módní butiky a značkové obchody. Navštívíte jednu z místních arabských tržnic – Souk, bohatou na množství nabízeného ovoce a zeleniny, koření, šperků, parfémů a koberečků. Prohlídka města končí procházkou po Starém Městě. Cestou uvidíte zvenčí portugalské pevnosti Jalali a Mirani a přiblížíte se i k sultánskému paláci Kasr Al-Alam. Poté navštívíte muzeum Bait Al-Zubair, které se pyšní sbírkami zobrazujícími kulturu a dědictví Ománu. Následuje volný čas na procházku po promenádě nebo individuální prohlídku města. Poté návrat do hotelu v Muscatu.

2. DEN: Muscat – Súr Po snídani a odhlášení z hotelu se vydáte směr město Súr. Po cestě zastávka na pobřeží Indického oceánu na místě zvaném Bimmah Sinkhole, což je krasová propast, do které se vlévá oceán a vytváří tak krásný vizuální efekt. Další zastávka bude u Wadi Al-Shaby – ústí řeky tekoucí v hluboké rokli. Po krátké procházce budete pokračovat do Súru. Začnete prozkoumáním města Súr – místo, kde slunce vychází nejdříve v celém arabském světě. Súr, vytvářející obchodní vztahy s Indií, Malajsií a Afrikou, bylo místem setkání těchto kultur a oknem do světa pro celý Arabský poloostrov. Díky silným námořním tradicím zůstává Súr dodnes důležitým centrem výroby lodí tradičními metodami. Projdete se mezi komorními budovami, nad kterými se znovu a znovu tyčí obranné věže a minarety. Po prohlídce města následuje ubytování v hotelu v Súru.

3. DEN: Súr – Nazvá Po snídani odjezd do města Nazvá. Obklopeni překrásnou krajinou skalisek a pouští se dostanete k Birkat al-Mawzu, typické ománské vesnici, jejíž stará část je postavena z hliněných domů a palmových listů. Po krátké procházce budete pokračovat v cestě do města Nazvá. To v minulosti sloužilo jako hlavní město země a dodnes se pyšní krásnými památkami. Uvidíte nádherné městské tržiště, kde si můžete koupit místní produkty – od zeleniny a čerstvých ryb až po rukodělné výrobky, textil a zlatnictví. Následuje volný čas na tržišti. Navštívíte také jednu z největších pevností Ománu, z jejíž věže je možné vidět, že se město nachází v obrovské oáze datlových palem. Dále se zastavíte u pevnosti Bahla, která je na Seznamu světového dědictví UNESCO. Na závěr se vydáte do pevnosti v Jabrinu, jež je ukázkou skvělých dekorací a inovativních technologií sedmnáctého století. Uvidíte jak místnosti určené pro veřejnost, tak soukromé části pevnosti. Ubytování v hotelu ve městě Nazvá nebo v okolí.

4. DEN: Nazvá – Salalah Po snídani se vydáte na průzkum do hornaté oblasti Nazvá, která je známá četnými památkami. První zastávkou bude horská vesnice Misfat al-Abrieen, osada na strmých svazích s tradičními domy uprostřed fantastické krajiny pohoří Hajar. Transfer zpět do Muscatu a na letiště, večerní let do Salalahu, ubytování v hotelu Millennium Resort Salalah 5*.

5. DEN: Salalah Volný čas a odpočinek v 5* hotelu Millennium Resort Salalah se Soft All Inclusive.

6. DEN: Salalah Volný čas a odpočinek v 5* hotelu Millennium Resort Salalah se Soft All Inclusive.

7. DEN: Salalah Volný čas a odpočinek v 5* hotelu Millennium Resort Salalah se Soft All Inclusive.

8. DEN: Salalah Volný čas a odpočinek v 4* hotelu Millennium Resort Salalah se Soft All Inclusive.

9. DEN: Salalah – Praha Odjezd z hotelu na letiště v Salalahu a odlet zpět do České republiky.

Fotky

Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 1
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 2
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 3
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 4
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 5
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 6
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 7
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 8
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 9
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 10
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 11
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 12
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 13
Okruh Ománem: Hotel Wyndham Garden Mirbat 8 Dní / 6 Nocí – fotka 14

Mapa

Booking.com