Obrázek hotelu To nejlepší z Peru

To nejlepší z Peru

Star Star Star
Peru

Tříhvězdičkový hotel To nejlepší z Peru se nachází v Peru.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
nejoblíbenější zájezd do Peru vč. návštěvy mystického Machu Picchu
všechny vstupy v ceně zájezdu
navíc před odletem informativní schůzka s průvodcem
1. den: Odlet do Limy.  2. - 3. den: Ráno přelet do Cuzca.  Prohlídka města - Plaza Mayor, chrám Slunce (Coricancha), pevnost z megalitických kamenů Sacsayhuaman či tajemné labyrinty svatyně v Quencu. 4. den: Odjezd do Posvátného údolí řeky Vilcanota. Návštěvamístního trhuv Pisaqu. Oběd. Přejezd do Ollantaytamba, jednoho z nejmonumentálnějších architektonických komplexů starověké incké říše. 5. den: Panoramatická jízda vlakem malebným údolím kolem řeky Urubamba do Aquas Calientes. Návštěva fascinujícího ztraceného města Inků - Machu Picchu.  Odpoledne návrat do Cuzca. 6. den:  Celodenní přejezd luxusním autobusem po náhorní planině do Puna s nádhernými výhledy na majestátní Andy. Cestou zastávka u kostela v Andahuaylillas a ruin chrámu boha Viracochy v Raqchi či Muzeum Lítico.  Oběd v Sicuani. 7. den:  Jezero Titicaca (3 800 m n. m.) na hranicích Peru a Bolívie - nejvýše položené splavné jezero světa. Plavba na plovoucí ostrovy Los Uros a k ostrovu Taquille s místním etnikem. Možnost svezení na domorodém člunu z totory (rákos). K obědu tradiční rybí speciality (pstruh či  pejerrey). Návrat do Puna. 8. – 9. den: Odlet do Limy, prohlídka města – historické centrum s katedrálou (dlouhá léta nejvýznamnější v Latinské Americe), vládní palác v neoklasicistním stylu či arcibiskupský palác Arzobispal s nádherně vyřezávanými balkony. Odpoledne úchvatné Museo Larco (originální zlaté předměty z předkolumbovské a incké doby).  Volno. Možnost posledních nákupů a odlet.  10. den: Přílet do ČR.
• přípl. za jednolůžkový pokoj od 6 990 Kč
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy) • pozemní dopravu (autobus, minibus, vlak) • 8 noclehů se snídaní v hotelech *** • 4 obědy • vstupy dle programu • česky hovořícího průvodce Cena nezahrnuje: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič). K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/do), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.  
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Informativní schůzka proběhne cca 2 týdny před odletem. U podzimního termínu bude prodlídka Limy již druhý den.

Fotky

To nejlepší z Peru – fotka 1
To nejlepší z Peru – fotka 2
To nejlepší z Peru – fotka 3
To nejlepší z Peru – fotka 4
To nejlepší z Peru – fotka 5
To nejlepší z Peru – fotka 6
To nejlepší z Peru – fotka 7
To nejlepší z Peru – fotka 8
To nejlepší z Peru – fotka 9
To nejlepší z Peru – fotka 10
To nejlepší z Peru – fotka 11