Obrázek hotelu Resort Hanneshof & Bischofsmütze

Resort Hanneshof & Bischofsmütze

Salzbursko, Rakousko

hotel Resort Hanneshof & Bischofsmütze se nachází v letovisku Salzbursko, v Rakousku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Příjemný a ochotný personál prázdninového komplexu.
Atraktivní část Filzmoos, poblíž lanovky a zároveň v centru.
Překrásná příroda v okolí, výhled na hory a nekonečné možnosti pěší turistiky.
Možný vstup do místního wellness centra s bazénem a saunou.
Filzmoos
Hanneshof & Bischofsmütze Resort Filzmoos je známý komfortní prázdninový komplex s příjemnou atmosférou. Hotel Hanneshof se nachází v centru krásné obce Filzmoos, cca 200 m od lanovky.Z Prahy cca 450km, Brno cca 500km.
Salonek, bar, v hlavní budově výtah, terasa, herna pro děti, obývací prostor, WiFi. Soukromé parkoviště zdarma na přilehlém místě (nutná rezervace).
Hotelový komplex se skládá z hlavních budov (Hanneshof a Bischofsmütze) a vedlejších budov. Zrekonstruované pokoje a apartmány typu:Typy pokojů*Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky v hlavní budověTv, telefon, koupelna, fén, balkón, manželská postel a rozkládací pohovka pro 1 osobu*Dvoulůžkový pokoj v depandaciTv, koupelna, fén, balkón, manželská postel a některé pokoje mají balkón*Dvoulůžkový pokoj v hlavní budověTV, telefon, koupelna, fén, balkón a manželská postelV létě ubytování nabízí i 2-pokojové a 3-pokojé apartmány.
Salzburger Sportweltnadmořská výška: 620 m - 2 190 m  Velice moderní středisko, které díky vysokému podílu umělého zasněžování poskytuje výborné podmínky pro lyžování až do dubna. Snowboardisté mohou využít 3 snowparky. V oblasti je 16 sáňkařských drah a 260 km běžeckých tratí.Rozlehlá lyžařská oblast nabízí 96 km modrých, 99 červenách a 10 km černých sjezdovek.K přepravě slouží 19 kabinových lanovek, 36 sedačkových lanovek a 35 vleků.Filzmoosnadmořská výška: 1 060 m - 1640 m  Menší a klidné středisko, které má díky výhledu na masivy Dachsteinu nezaměnitelnou alpskou atmosféru. Skiareál nabízí 6 km modré, 6 km červené a 8 km černé sjezdovky.K přepravě slouží 1 kabinová lanovka, 2 sedačkové lanovky a 5 vleků.
Polopenze: Snídaně formou bufetových stolů. K večeři výběr z menu o 3-4 chodech, salátový bufet, 1x týdně slavnostní večeře, tematický bufet.Restaurace nabízí regionální jídla a mezinárodní speciality.
Okolí je vhodné pro mnohé aktivity, jako je cyklistika, pěší turistika, pronájem kol, stolní tenis, kulečník, herna, a bez pochyb i lyžování.Místní wellness pro klienty v hlavní budovy : bazén, masáže, parní sauna, vířivka, lázně, fitness, sauna.Pro klienty ubytované mimo hlavní budovu : rekreační park "Erlebnispark Filzmoos" s krytým bazénem a venkovním bazénem.V zimě skiareál Ski Amade Filzmoos / Rossbrand - 300 m, skiareál Ski Amade Filzmoos / Neuberg - 600 m.
Check in: 14:00Check out: 10:00Domácí zvířata: cca 20 EUR/den ( Jeden domácí mazlíček na pokoj )Parkovací místo: zdarmaGaráž:  cca 10€/auto/den ( dle dostupnosti).WiFi: 10€/pobytRecepce: 08:00-21:00

Fotky

Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 1
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 2
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 3
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 4
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 5
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 6
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 7
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 8
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 9
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 10
Resort Hanneshof & Bischofsmütze – fotka 11

Mapa

Booking.com