Obrázek hotelu Ahoj Zakynthos!

Ahoj Zakynthos!

Řecko

hotel Ahoj Zakynthos! se nachází v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
novinka
3 ostrovy: Zakynthos, Kefalonia, Ithaka
atraktní parkovací místa
soukromé kajuty pro 2 osoby s koupelnou
možnost prodloužit si dovolenou na Zakynthosu
1. DEN ZAKYNTHOSPřílet do ZAKYNTHOS. Transfer z letiště do přístavu jachet v hlavním městě ostrova. Ubytování na jachtě ve dvoulůžkových kajutách. Seznamovací a organizační večer. Představení plánu plavby na tři ostrovy Jónského souostroví. Volný čas na poznávání města Zakynthos, které nabízí četné atrakce a možnosti, jak strávit večer, od živých klubů až po restaurace s pravou řeckou  atmosférou. Nocleh na jachtě v přístavu.2.DEN ZAKYNTHOS AGIOS NIKOLAOS - WRECK BAY/NAVAGIO BEACH/Snídaně na jachtě. Dále školení v oblasti bezpečnosti plachtění a pobytu na jachtě. Odjezd z přístavu. Kurz do AGIOS NIKOLAOS, malého půvabného přístavu na severu Zakynthosu. Po cestě čas na koupání v moři. Po příjezdu do přístavu volný čas na opalování. Večer výlet do WRECK BAY/NAGAGIO BEACH/ na západ slunce. Ve slavné zátoce je v tuto dobu málo lidí a pohled na zapadající slunce je úchvatný. Návrat do Agios Nikolaos. Volný čas. Nocleh na jachtě v přístavu.3. DEN BLUE CAVES - KEFALONIA - SAMI Krátká plavba do Modrých jeskyní. Volný čas na ranní koupel v jeskyni. Snídaně. Kurz na sever směrem ke KEFALONII, největšímu z ostrovů Jónského souostroví. Nejvyšší vrchol Kefalonie - Enos (1520 m n. m.) bude viditelný po většinu dne. Při plavbě se můžete opalovat na palubě jachty. Za příznivých podmínek zastávka v jedné ze zátok Kefalonie, čas na koupání v moři. Po kotvení v SAMI volný čas. Nocleh na jachtě.4. DEN KEFALONIA - ITHAKA  - POLISSnídaně. Volný čas na poznání KEFALONIE. Možnost zapůjčení auta (za příplatek na místě). Stojí za to vyrazit do jeskyně Melassini s kouzelným jezerem nebo na pláž Myrtos, která je považována za jednu z nejkrásnějších v Řecku. Odjezd z přístavu v odpoledních hodinách. Večer kotvení v ZÁTOCE POLIS na ITACE na úpatí hory Nerito, kde se měl nacházet Odysseův palác. Večer možnost grilování na jachtě (vlastní produkty). Nocleh na jachtě v zátoce.5. DEN POLIS - FRIKESSnídaně. Dopoledne průzkum ZÁTOKY POLIS, návštěva jeskyně Loizos, kde Odysseus podle bájí ukryl své poklady. Krátká plavba na úžasnou pláž přístupnou pouze z moře, kde bude budete kotvit. Volný čas na koupání. Výlet na malý opuštěný ostrov, kde můžete vidět opuštěný pravoslavný kostel. Odjezd do přístavu FRIKES. Nocleh na jachtě v přístavu.6. DEN KEFALONIA - POROSSnídaně. Návrat na Kefalonii. Po snídani odjezd do Porosu - malebného přístavního městečka na jihovýchodním pobřeží Kefalonie. Po příjezdu volný čas k odpočinku v jedné z mnoha mistních taveren a restauraci u  centra města v blízkosti přístavu nebo volný čas opalování. Nocleh na jachtě v přístavu.7. DEN ZAKYNTHOSSnídaně. Návrat na ostrov ZAKYNTHOS. Volný čas na  koupání v jedné ze zátok na Zakynthosu. Odpoledne příjezd do přístavu Zakynthos. Volný čas ve městě. Nocleh na jachtě v přístavu.8. DENSnídaně.  Volno (v závislosti na době odletu), transfer na letiště a odlet do Prahy. Pro osoby, které si pobyt prodlouží pobytem v hotelu: snídaně, check-out, transfer do vybraného hotelu.
7 nocí na jachtě, 2 lůžkové kajuty s WC  stravování: 7 snídaní   péče kvalifikovaného polsky nebo anglicky mluvícího kapitána a stewarda; sada ručníků a ložního prádla úklid jachty po skončení plavbyčeský delgát na telefonutransfery letiště - hotel - letištěleteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatkůpojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Povinné poplatkyna místě:Přístavní a palivové poplatky: cca 150EUR/osobaHlavni zavazadlo by mělo byt zabaleno do batohu nebo do měkké cestovní taškyPlavba je rekreační. Posádka (kormidelník a steward) se stará o bezpečnost plavby a udržování jachty v čistotě.Předpokládaná trasa se může změnit v důsledku povětrnostních podmínek.Konečné rozhodnutí o opuštění přístavu a zvolené trase činí vždy kapitán s ohledem na bezpečnost účastníků.Denní časy plavby jsou orientační.Vezměte si s sebou teplé a pohodlné sportovní oblečení a měkké boty s bílou podrážkou, které budete nosit pouze na jachtě.Pro nabíjení telefonů se doporučuje vzít s sebou nabíječku do aut.Jachta může být v některých datumech zdílena s klienty cestovní kanceláře Itaka

Fotky

Ahoj Zakynthos! – fotka 1
Ahoj Zakynthos! – fotka 2
Ahoj Zakynthos! – fotka 3
Ahoj Zakynthos! – fotka 4
Ahoj Zakynthos! – fotka 5
Ahoj Zakynthos! – fotka 6
Ahoj Zakynthos! – fotka 7
Ahoj Zakynthos! – fotka 8
Ahoj Zakynthos! – fotka 9
Ahoj Zakynthos! – fotka 10
Ahoj Zakynthos! – fotka 11
Ahoj Zakynthos! – fotka 12

Mapa

Booking.com