Obrázek hotelu Apolamare Hotel

Apolamare Hotel

Star Star Star Star Star
Chalkidiki, Řecko

Pětihvězdičkový hotel Apolamare Hotel se nachází v letovisku Chalkidiki, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
V letovisku Hanioti, cca 3minuty chůze od živého centra s obchody, bary a restauracemi. Zastávka autobusu 200m od hotelu. Thessaloniki (Soluň) cca 100km (90min autem). Oblast Chalkidiki.
86 pokojů. Recepce, restaurace, noční klub, služby prádelny za poplatek. Venku terasa s bazénem, lehátka a slunečníky zdarma, osušky na vratný depozit, bar u bazénu.
Dvoulůžkový pokoj, Výhled zahrada: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat, telefon, trezor, minibar, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady.Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Výhled moře: výhled na moře.; Dvoulůžkový pokoj, Superior, Výhled zahrada: prostornější, sofa.; Dvoulůýkový pokoj, Superior, Výhled moře: výhled na moře.  ; Rodinný pokoj, Výhled zahrada, Posuvné dveře: prostornější, obývací část se dvěma sofa oddělená od ložnice posuvnými dveřmi.; Rodinný pokoj, Boční výhled moře, Posuvné dveře: viz Rodinný pokoj; boční výhled na moře.; Family Suita, 2 ložnice, Výhled zahrada: rodinná suita se 2 místnosti, na vyžádaní; Suita, Deluxe, Výhled moře: výhled moře, na vyžádaní.;
Večerní programy, noční klub. Možnost lodních výletů z vesničky Pefkochori (vzdálené cca 10km) na druhý a třetí prst Chalkidiki na Agios Oros (výhled na jedniečné můžské kláštery). Cca 20km se nachází vesnička Afytos (klasická původní řecká vesnička). Dále výlet na Petralona cca 50km (neandrtálské naleziště).
Polopenze snídaně a večeře formou bufetu; All inclusive Snídaně formou bufetu (07.00 - 10.15 hod.); Oběd formou bufetu (12.30 - 14.00 hod.); Večeře formou bufetu (19.00 - 21.30hod.); Sandviče během dne (10.00 - 19.00hod.); Odpolední káva/čaj, zákusky (15.00 - 18.00hod.); Místní nealkholické a alkoholické nápoje (10.00 - 23.00hod.); Doplněný minibar na pokoji v den příjezdu (nealkoholické nápoje, voda, pivo, víno); Možnost snídaně na pokoj za poplatek.
Nádherná písečno-oblázková pláž přímo u hotelu, lehátka a slunečníky na pláži zdarma.
Dětský bazén, miniklub (4-12let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
https://www.apolamare-hotel.com
Za poplatek: masáže a kosmetické procedury.
Zdarma: WiFI ve veřejných prostorách a na pokojích. Za poplatek: možnost zapůjčení tabletu.
5 hvězdiček;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Apolamare Hotel – fotka 1
Apolamare Hotel – fotka 2
Apolamare Hotel – fotka 3
Apolamare Hotel – fotka 4
Apolamare Hotel – fotka 5
Apolamare Hotel – fotka 6
Apolamare Hotel – fotka 7
Apolamare Hotel – fotka 8
Apolamare Hotel – fotka 9
Apolamare Hotel – fotka 10
Apolamare Hotel – fotka 11
Apolamare Hotel – fotka 12
Apolamare Hotel – fotka 13

Mapa

Booking.com