Obrázek hotelu Bianco Olympico

Bianco Olympico

Star Star Star Star
Chalkidiki, Řecko

Čtyřhvězdičkový hotel Bianco Olympico se nachází v letovisku Chalkidiki, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Bianco Olympico Beach Resort 4* Resort se nachází na požehnaném poloostrově Sithonia v regionu Chalkidiki v severním Řecku. Jen 2,5 km od malé malebné vesničky Vatopedi nad křišťálově smaragdovými vodami nekonečné písečné pláže nabízí vynikající výhled na šumivé Egejské moře a nezapomenutelné západy slunce.
Všechny z 99 pokojů byly v roce 2019 kompletně zrekonstruovány. Hotel je dále vybaven vstupní halou s recepcí, restaurací, barem, trezorem, společenskou místností s TV, bazénem (lehatka a slunečníky zdarma, osušky za depozit), dětský bazén, doktor na vyžádaní, sportovní zázemí, parkovišté.
Dvoulůžkový pokoj, Výhled zahrada: individuální klimatizace, vlastní sociální zařízení (koupelna, wc, vysoušeč vlasů), telefon, sat. TV, lednička, wi-fi zdarma, balkon nebo terasa.Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Boční výhled na moře: boční výhled na moře; Junior Suita, Výhled zahrada: ložnice a obývací část, cca 35m2, na vyžádaní.; Suita, Boční výhled moře: 2 oddélené místnosti dveřmi, na vyžádaní.;
All Inclusive snídaně, obědy a večeře formou bufetu; snacks All-Inclusive v Pool baru 15:00-18:00; sendviče, teplé a studené snacks, káva, čaj, džus; zmrzlina 14:00-16:00; odpolední Coffee Break 16:00 – 17:00 (Káva, espresso, cappuccino, dorty, snacks v Pool Baru); pool Bar 10:00 -01:00; (All-Inclusive servis 10:00-23:00)
pisečno oblazková pláž přístupná po schodech, lehatka a slunečníky zdarma, osušky za depozit.
dětský bazén, détská židlička v restauraci, baby sitting na vyžádaní a za poplatek.
Zdarma: basketbal, tenis, fitnesZa poplatek: lodní výlety, vodní sporty, pronájem aut a kol
VISA, EC/MC.
https://biancolympico.hotelbrain.com/
Zdarma: Wi-fi v celém objektu
4 hvězdičky;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Bianco Olympico – fotka 1
Bianco Olympico – fotka 2
Bianco Olympico – fotka 3
Bianco Olympico – fotka 4
Bianco Olympico – fotka 5
Bianco Olympico – fotka 6
Bianco Olympico – fotka 7
Bianco Olympico – fotka 8
Bianco Olympico – fotka 9

Mapa

Booking.com