Obrázek hotelu Faros Apartments

Faros Apartments

Star Star
Chalkidiki, Řecko

Dvouhvězdičkový hotel Faros Apartments se nachází v letovisku Chalkidiki, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Apartmánový dům situaovaný v zahradě na klidném místě v malebné vesničce Possidi. Bary, restaurace a obchody v okolí, autobusová zastávka pár minut chůze. Město Soluň (Thessaloniki) cca 100km (100 min.autem). Oblast Chalkidiki.
Recepce (07.00-23.00h.), trezor za poplatek na recepci sesterského hotelu Dolphin Beach (cca 90m), společenská místnost s TV, venkovní posezení, parkoviště.
Studio: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, varná konvice, klimatizace, TV, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady. Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Apartmán: obývací část se dvěma sofa a oddělená ložnice. ;
Bez stravováníPolopenze snídaně a večře formou bufetu; All inclusive ve vedlejším hotelu Dolphin Beach (cca 90m). Snídaně, obědy a večeře formou bufetu; Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (09.30–23.00 hod.);
Písečnooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (místy u vstupu do moře kameny, doporučujeme boty do vody) cca 100m, přístupná po několika schodech. Lehátka a slunečníky zdarma (pouze 1 set: slunčník a 2 lehátka/pokoj), osušky na vratný depozit.
Za poplatek: vodní sporty na pláži.
https://www.faros-apartments.com/
Zdarma: WiFi v celém objektu.
2 hvězdičky;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Faros Apartments – fotka 1
Faros Apartments – fotka 2
Faros Apartments – fotka 3
Faros Apartments – fotka 4
Faros Apartments – fotka 5
Faros Apartments – fotka 6
Faros Apartments – fotka 7
Faros Apartments – fotka 8
Faros Apartments – fotka 9
Faros Apartments – fotka 10

Mapa

Booking.com