Obrázek hotelu Acro Suites

Acro Suites

Star Star Star Star Star
Kréta, Řecko

Pětihvězdičkový hotel Acro Suites se nachází v letovisku Kréta, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Novinka
Vhodné i pro náročnou klientelu 
Luxusní hotel 
Privátní transfer v ceně zájezdu 
Panoramatické výhledy na moře
Agia Pelagia
Luxusní a moderní hotel vystavěný v zálivu s panoramatickými výhledy na moře se nachází cca 3 km od centra letoviska Agia Pelagia s obchody, bary a restauracemi. Letiště Heraklion je od hotelu vzdáleno cca 30 km.
Oblázková pláž s křišťálově čistou vodou je v docházkové vzdálenosti a z hotelu je přístupná výtahem. Lokalita je vhodná pro šnorchlování a potápění, doporučujeme obuv do vody. Písčitá pláž je cca 3 km od hotelu.
Vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, bar, infinity bazén, Wi-Fi. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Suite s privátním bazénem a s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), telefonem, SAT/TV, miniledničkou, klimatitací, trezorem, kávovarem, Wi-Fi. Všechny pokoje mají terasu nebo balkón. Za příplatek pokoje typu suite s výhledem na moře, s infinity bazénem nebo s privátním vyhřívaným bazénem.
Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze. Možnost dokoupení dalších jídel a nápojů v hotelových barech a restauracích.
za poplatek: tenis, basket, pilates, jóga, sauna, bazén.
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* transfery v destinaci* 7/10/11/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * službu delegáty * pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezduú, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Fotky

Acro Suites – fotka 1
Acro Suites – fotka 2
Acro Suites – fotka 3
Acro Suites – fotka 4
Acro Suites – fotka 5
Acro Suites – fotka 6
Acro Suites – fotka 7
Acro Suites – fotka 8
Acro Suites – fotka 9
Acro Suites – fotka 10
Acro Suites – fotka 11
Acro Suites – fotka 12
Acro Suites – fotka 13
Acro Suites – fotka 14
Acro Suites – fotka 15

Mapa

Booking.com