Obrázek hotelu Atlantica Creta Princess

Atlantica Creta Princess

Star Star Star Star
Kréta, Řecko

Čtyřhvězdičkový hotel Atlantica Creta Princess se nachází v letovisku Kréta, v Řecku.

Dovolenou si můžete vybrat z 2 termíny s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 23 100 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 23 320 Kč.

Nejlevnější nabídka
23 100 Kč
24.-31. 05. 2023, Letecky – Praha, All inclusive Zakoupíte přímo na fischer.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
fischer.cz
24. 05. - 31. 05. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Praha
23 100 Kč
fischer.cz
30. 09. - 07. 10. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Praha
23 320 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Dvoulůžkový pokoj, Výhled zahrada: koupelna/WC (vysoušeč vlasů); klimatizace (15.6.–15.9.); mini lednička; trezor za poplatek; telefon; TV se satelitním příjmem; set na přípravu kávy/čaje; balkon nebo terasa.; Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Boční výhled na moře: hlavní budova; Dvoulůžkový pokoj, Výhled na moře: hlavní budova;  
vstupní hala s recepcí; parkoviště (zdarma); Wi-Fi (zdarma); 3 venkovní bazény (lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu); dětský bazén; dětské hřiště; SPA centrum; minimarket; Aquapark; hlavní restaurace; hlavní bar; bar u bazénu;
písčitá s oblázky (při vstupu do moře větší oblázky, doporučujeme obuv do vody); lehátka a slunečníky (zdarma), osušky (za vratnou zálohu);
Aquapark; posilovna; 2 tenisové kurty; basketbal; plážový volejbal; minigolf; šipky; animační a večerní programy;
kulečník; půjčovna kol;
All Inclusive: Hlavní restaurace: 7.00–10.15 snídaně formou bufetu, 10.00–11.00 pozdní snídaně, 12.30–15.00 oběd formou bufetu, 18.30–21.30 večeře formou bufetu,. U snídaně filtrovaná káva, čaj, džus, voda, u oběda a večeře nealkoholické nápoje, pivo, víno; Asijská restaurace: 18.30-21.30 večeře, servírovaná (po předchozí rezervaci, 1x za pobyt); Hlavní bar: 17.00–24.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj; Bar u bazénu: 10.00–24.00 nealkoholické nápoje, pivo, víno, alkoholické nápoje (vše místní výroby, rozlévané), filtrovaná káva, čaj, během dne lehké občerstvení; Upozornění: U večeře je vyžadováno formální oblečení. Výše uvedené časy a místa se mohou změnit.
4 hvězdičky;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Hotelový komplex přímo u pláže v klidné oblasti Maleme, cca 5 km od letoviska Platanias, nákupní možnosti cca 500 m. Město Chania cca 17 km, letiště Chania cca 34 km.
Hlavní budova a patrové bungalovy v zahradě, vstupní hala s recepcí, výtahy, obchod se suvenýry, minimarket, hlavní restaurace s terasou, lobby bar, asijská restaurace, čistírna. V zahradě 3 bazény (jeden se skluzavkami), bar u bazénu a terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.
Dvoulůžkový pokoj, Výhled zahrada: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace (15.6.–15.9.), mini lednička, trezor za poplatek, telefon, TV/sat., set na přípravu kávy/čaje, balkon nebo terasa. Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Boční výhled na moře: hlavní budova; Dvoulůžkový pokoj, Výhled na moře: hlavní budova;  
Animační a zábavné programy, noční klub.
All Inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu; Pozdní snídaně (10.00–12.00 hod.); Možnost večeře v asijské restauraci „Mura“ (nutná rezervace); Vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.); Sendviče, toasty, sladké koláče během dne; Káva, čaj, cappuccino, čokoláda (17.00–24.00 hod.);
Přímo u písečnooblázkové pláže (při vstupu do moře větší oblázky, doporučujeme obuv do vody), lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Zdarma: 2 tenisové kurty, basketbalové a fotbalové hřiště, volejbal, aerobik, jóga, vodní pólo, minigolf, stolní tenis, fitness, aquapark, plážový volejbal.Za poplatek: biliár, elektronické hry.
Brouzdaliště s vodními atrakcemi, hřiště, miniklub (4-12 let), dětský bufet v hlavní restauraci, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.
Za poplatek: nové spa centrum, masáže, turecké lázně, salon krásy, různé druhy zkrášlujících procedur.
http://www.louishotels.com
Zdarma: WiFi v hotelu.Za poplatek: internetový koutek v lobby.
4 hvězdičky;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.  

Fotky

Atlantica Creta Princess – fotka 1
Atlantica Creta Princess – fotka 2
Atlantica Creta Princess – fotka 3
Atlantica Creta Princess – fotka 4
Atlantica Creta Princess – fotka 5
Atlantica Creta Princess – fotka 6
Atlantica Creta Princess – fotka 7
Atlantica Creta Princess – fotka 8
Atlantica Creta Princess – fotka 9
Atlantica Creta Princess – fotka 10
Atlantica Creta Princess – fotka 11
Atlantica Creta Princess – fotka 12

Mapa

Booking.com