Obrázek hotelu Creta Palm

Creta Palm

Star Star Star Star
Kréta, Řecko

Čtyřhvězdičkový hotel Creta Palm se nachází v letovisku Kréta, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
pouze v Čedoku
rodinná dovolená
večerní animace
písčitá pláž blízko hotelu
Kato Stalos
Hotel se nachází v letovisku Kato Stalos, cca 1 km od Agia Marina, cca 5 km od Platanias, cca 7 km od centra a cca 24 km od letiště v Chanii; autobusová zastávka je cca 30 m od hotelu.
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu, přístup přes silnici; lehátka, slunečníky a plážové osušky za poplatek (cca 8 EUR/set/den).
Vstupní hala, recepce, výtah, restaurace, á la carte restaurace, bar, kavárna, TV koutek, internetový koutek, WiFi, bazén, dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, minimarket, zahrada; za poplatek: lékař na telefonu, hlídání dětí.
Studia s možností 1 přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon, rádio, WiFi, chladničku, kuchyňský koutek, set pro přípravu kávy/čaje, balkon nebo terasu; za poplatek: trezor (cca 15EUR/týden). Za příplatek a na vyžádání rodinný pokoj s 1 ložnicí a odděleným obývacím pokojem.
All inclusive zahrnuje snídaně (07:15 - 09:45), obědy (12:00-15:00), lehký snack během dne a večeře (19:15-21:45) formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00-22:00) v časech a místech určených hotelem.
Fitness, dětské hřiště, živá muzika; za poplatek: masáže, sauna, vířivka, herna, vodní sporty na pláži.  
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.  
vstupní hala s recepcí; lobby bar; restaurace; bar u bazénu; dva prostorné bazény; dětský bazén; terasa s lehátky a slunečníky; dětské hřiště; fitness (od 16 let); sauna a vířivka; výtah; dětská postýlka na vyžádání (zdarma); wi-fi (zdarma);
Studio balkon nebo terasa; koupelna/WC (vysoušeč vlasů); kuchyňka; lednička; set na přípravu kávy a čaje; individuálně ovládaná klimatizace; TV se satelitním příjmem; trezor (za poplatek cca 15 EUR/týden); wi-fi (zdarma); dětská postýlka na vyžádání (za poplatek); Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Apartmá: oddělená ložnice;
písečná pláž s pozvolným vstupem ; vzdálena 50 m (přes místní komunikaci); lehátka a slunečníky z poplatek;
animační programy během dne; tematické večery; fitness;
Snídaně:  Formou bufetu; Polopenze:  Snídaně a obědy formou bufetu; All Inclusive: Hlavní restaurace: snídaně 7.15-9.45, oběd 12.00-15.00 a večeře 19.15-21.45 formou bufetu; Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 11.00–22.00 (vše místní výroby, rozlévané); Během dne lehké občerstvení ;
4 hvězdičky;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Creta Palm – fotka 1
Creta Palm – fotka 2
Creta Palm – fotka 3
Creta Palm – fotka 4
Creta Palm – fotka 5
Creta Palm – fotka 6
Creta Palm – fotka 7
Creta Palm – fotka 8
Creta Palm – fotka 9
Creta Palm – fotka 10
Creta Palm – fotka 11
Creta Palm – fotka 12
Creta Palm – fotka 13
Creta Palm – fotka 14
Creta Palm – fotka 15
Creta Palm – fotka 16
Creta Palm – fotka 17
Creta Palm – fotka 18
Creta Palm – fotka 19
Creta Palm – fotka 20
Creta Palm – fotka 21
Creta Palm – fotka 22
Creta Palm – fotka 23
Creta Palm – fotka 24
Creta Palm – fotka 25

Mapa

Booking.com